Wpis z mikrobloga

@littleblizz: Chyba nawet poznaje ogłoszenie po miniaturce ( link ), sam szukałem środka Recaro i nie znalazłem XD Ogólnie koleś jest jakimś typowym handlarzem, skupuje A4 B5/B6, Audi A6 C5 i Passaty B5 na potęgę i wystawia części i jakieś rarytasowe graty, samych kubłów do A4 B5 to ma połowę OLX'a ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bastianbastiante skupisko januszy handlu również . Rekinów biznesu. Wystawilem rzecz za 350zl, wartą 400zl na allegro, to setki wiadomosci że to nie jest tyle warte i propozycje rzędu 80zł czy 100zł xDDDDDD jak podsylalem linki ze najtansze na allegro ok 400zl to mowili że nie mam co się tą ceną sugerować xD albo lampe trzeciego stopu co od ręki na all sprzedawalem za 130zł tam wystawilem za 120 to dostałem wiadomość od
@wojtas_mks dlatego nie kupiłem XD Te niby rarytasowe z bo w dwóch kolorach a komplet czarnych u niego za 2,5k. Gdyby to jeszcze coś kultowego było ( wiem dla niektórych taki zwrot w przypadku aut nie istnieje ) ale cmon samochód 20 kilku letni i taka kasa, z #!$%@? trzeba spaść