Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki! Czy ktoś z was kojarzy/zna w Warszawie i okolicach ludzi związanych Gruzją, bądź może rodowitych Gruzinów, którzy w jakiś sposób promują swoją kulturę w Polsce? Chodzi o restauratorów, artystów, muzyków, plastyków, rzemieślników. Wszystko rozważę. W kilku słowach po co mi to: organizuję targi gruzińskie w Warszawie i szukam chętnych. Research robiłem, ale pomyślałem ze możecie znać kilka nieoczywistych możliwości.
#gruzja #balkany #warszawa wołam #ksiazki i #muzyka #rekodzielo bo możliwe ze są u was ludzie z tematu.
  • 11
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MrKudlaty: znam pewnego Gruzina informatyka/matematyka. Uczy na uczelni informatyki (uczelnia nie w Warszawie, ale w okolicach, da się dojechać). Ma już swoje lata i nie wiem czy by chciał się bawić w takie rzeczy. Ale ogólnie sympatyczny dziadek.

Nieraz opowiadał nam swoje historie z młodości (zapewne z Gruzji).

Największe wrażenie na mnie wywarło jak mieliśmy z nim zajęcia z pakietem Matematica (dla tych co nie wiedzą: taka aplikacja dla matematyków/informatyków, coś
@MrKudlaty:

Nie chciałem się czepiać, ale kiedyś w studbazie qmpela ciągle mówiła o Gruzji tak, jakby ta leżała na Półwyspie Bałkańskim i myślałem, że to może jakaś popularniejsza teoria ( ͡° ͜ʖ ͡°)