Wpis z mikrobloga

Hej wszystkim,

dziś bardzo krótki wpis z #sziszucontent bo mam niesamowity zapierdziel w pracy. Dziękuje za zainteresowanie i wszystkich obserwujących. Dłuższa historia pojawi się jakoś pod koniec tygodnia, za to teraz mam dla was ciekawostkę z Maja.

Jadąc pociągiem relacji Wrocław-Jelenia Góra podczas wtórnej kontroli biletów zaczepiła mnie starsza Pani mówiąc, że dwie osoby od jakichś 10-15 minut nie wracają na swoje miejsca. Ponadto zauważyła, że WC od tamtego czasu jest zajęte no, a że chciała skorzystać to musiała się do mnie zwrócić z prośbą o pomoc. W takich sytuacjach z góry nie zakładamy co się może tam dziać - czy to zawał serca czy po prostu ktoś z nas zapomniał odblokować WC i nikogo w środku nie ma - postępujemy tak samo, czyli: początkowo zapukałem trzy razy, odczekałem chwilę i powtórzyłem, ale ponieważ ze środka nie było słychać żadnych dźwięków (i nic dziwnego w takim hałasie) postanowiłem otworzyć drzwi i wejść do środka.

Moim oczom ukazała się para ludzi, jedna na kolanach (zresztą bardzo ładna Pani), a drugi, Pan, na stojąco. xD Miejsca mieli sporo, bo była to jedna z toalet przystosowanych dla ludzi niepełnosprawnych. W każdym razie nie wiem kto strzelił większego buraka, ja czy oni, w każdym razie natychmiast odwróciłem wzrok i powiedziałem, że czekam na zewnątrz. Zebrali się w kilka chwil i toaletę zwolnili.

W Jeleniej Górze powiedzieliśmy sobie 'do widzenia' i tyle ich widziałem. Najgorsze jest jednak w tym wszystkim to, że znam nazwisko tej dziewczyny, ponieważ jest ono takie samo jak mojego przyjaciela, którego znam od dzieciństwa ( ͡° ͜ʖ ͡°).

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #intercity
Shishu - Hej wszystkim,

dziś bardzo krótki wpis z #sziszucontent bo mam niesamowit...

źródło: comment_oBlLSbOu1w3ADIMbkNo7I2Y8WO2plAik.jpg

Pobierz
  • 90
  • Odpowiedz
@Shishu: jak ja nienawidzę takich ludzi. Człowiek chce się, za przeproszeniem, wysrać, ale nie - oni muszą okupować często jedyny czynny kibel w składzie. Jeszcze większymi podludźmi są palacze zasmradzający kibel. Ooo, jaki to jest rak.
  • Odpowiedz
@Shishu: A to mnie zaskoczyłeś. A już myślałem, że pozaklejali czujniki i palili papierosy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

btw. na relacji Wrocław - Jelenia jechałeś IC, PR czy KD?
  • Odpowiedz
@znmd: Przez takiego popierd*leńca włączyło się awaryjne hamowanie pociągu, a potem musieli cały pociąg resetować. Bo debil musiał zapalić w Darcie w kiblu, ale tam niestety była czujka...
  • Odpowiedz