Wpis z mikrobloga

AMA z człowiekiem co decydował kiedyś kto dostanie na czas świeże bułki, wędliny itd. Przez kilka lat zarządzałem logistyką i wysyłką w sieci dyskontów i zakładach spożywczych.

Tydzień temu obiecałem jeżeli będzie zainteresowanie zrobić AMA. Oczywiście jako zielonka zwarzywiłem i ciekawskich prosiłem o plusowanie komentarza bym mógł wołać... tylko, że było to pod wykopaliskiem a nie na miro i trochę słabo... ¯\_(ツ)_/¯ Przepraszam, ale co poplusowaliście to moje.

https://www.wykop.pl/link/4333269/comment/55365777/#comment-55365777

Jutro gdy usiądę do kompa zawołam wszystkich plusujących ten komentarz na AMA. Zacznę gdzieś koło 10:00 i będę marnował na Wasze durne pytania dzień do wieczora a może i dłużej.

dodatkowo wołam tych co prosili by wołać więc wołam żebyście nie byli źli, że nie wołałem gdy trzeba było wołać proszących o wołanie: @gusioo @lukasz-heisenberg-win @szymon362 @WroTaMar

#ama #bekaztransa #logistyka #transport
szokoczowiek - AMA z człowiekiem co decydował kiedyś kto dostanie na czas świeże bułk...

źródło: comment_WYHBqPuC2u71MByeHTrfXs9RF8zZsw2O.jpg

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
@szokoczowiek: wołaj dalej, od Twojej ostatniej odpowiedzi zainteresowałem się tematem ;-)

Można by rzec, że zasiałeś we mnie ziarno logistyka ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz