Wpis z mikrobloga

@tacohemingwaypl: Mniej niż 12, można było się tego domyśleć (choć liczyłem że będzie około 50%) no i druga grupa (Ogólnie 20-35lat ) - czyli osoby w młodym wieku. W takim wieku powinno się już, czegoś w życiu dorobić albo przynajmniej zaczynać czegoś dorabiać. Wy natomiast jedyne czego się w życiu "dorobiliście" to ten TAG o Szafie na wykopie, no i kilka drobnych sukcesów w stylu bycia pierwszym komentującym pod kilkoma filmami
@lukaszb44: witamy potentatów przemysłowych na tagu( ͡° ͜ʖ ͡°) gadasz na ludzi a sam hejtujesz i wrzucasz wszystkich do jednego worka... z dystansem, z dystansem...rozwala mnie takie myślenie a czy w twojej głowie narodziła się taka myśl, ze można zarabiać pieniądze i czasami wychodzić na wykop dla relaksu?
@Bomboniusz1986: Ale ja na serio od 2 dni próbuje was zrozumieć, po kiego grzyba spinać #!$%@? poświęcać swój czas, tylko po to żeby hejtować i wyzywać jakiegoś gościa z YT. Kur... są setki kanałów na YT których nie trawie jakieś magicale i inne patole. Jak bym miał poświecać czas żeby zakładać posty o tym jak bardfzo nie trawie magicala to bym kur... osiwiał. Wiec wytłumacz mi dlaczego te 30 kilka osób