Wpis z mikrobloga

@MusicURlooking4:

@ mips: myślę, że nie pogardziliby.

Kumpel miał po ojcu ~300 książek. Tematyka różna. Obdzwonił wszystkie biblioteki akademickie(Wawa here), żadna nie była zainteresowana. Dzwonił do kilku czytelni, bibliotek, szkół i nikt nie wyraził chęci przygarnięcia. Oczywiście nie chciał za to pieniędzy, proponował też transport. Książki skończyły w kontenerze ¯\_(ツ)_/¯
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mips: ostatnio robiłam czystki w biblioteczce mojego taty i miałam spory karton książek podobnych do tych ze zdjęcia OPa. Przejrzałam olx, czy może warto je wystawić, ale nie było sensu. Znalazłam ogłoszenie faceta, który skupuje książki - przyjechał do nas, obejrzał, dał za nie 4 dyszki i zabrał.
W bibliotece przyjmowali wszystko, trzeba było tylko dowieźć. Sprzedają to później jako makulaturę.
@mips: ale tu ku***wa leży Korczak... "Cóżeś ty za pani...: o walkach armii "Poznań" 1-12 września 1939 r."
Na Korczaku leży Meissner, kapitan pilot który napisał parę książek o swoich przeżyciach wojennych, odznaczony m.in. Virtuti Militari i dwukrotnie Krzyżem Walecznych
@mips: To jest akurat prawda xD Jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się przeczytać książki którą sam posiadam bo to straszne barachło, jak czytam to tylko z internetu albo biblioteki xDD