Wpis z mikrobloga

#antrosbelfer #techbaza #licbaza #pulpit

Niektórzy uczniowie są szczególnie kreatywni i w wolnych chwilach od pracy ubogacają Pulpit opisując dokładnie jego elementy, takie opisy są m.in. na jednym z Pulpitów w mojej pracowni:

IrfanView - Bardzo elegancki i prosty w użyciu podglądacz zdjęć. Można w nim nawet przyciąć nudeski.
ALLConverter PRO - Jakby nie patrzeć, zwykła wersja również pozwala na konwertowanie WSZYSTKIEGOjendak wersja PRO wygląda naprawdę prestiżowo
W tym folderze całkiem możliwe że znajdziesz coś ciekawego, jednakże muszę zapewnić Cię - nic bardziej mylnego niż to. Zagwarantować mogę jedynie, że po otworzeniu tego folderu będziesz naprawdę zaskoczony
Notepad++ - Najlepszy notatnik jaki kiedykolwiek stworzono, dzięki niemu można się nauczyć into pliki tekstowe
EXCEL - Tabelki, wykresy i inne bajery. Microsoft robił więc to jest taki must have co nie
Total Commander - jeden wielki i fajny menadżer plików. Bardzo mociutko polecam ze względu na jego funkcjonalność.
**TESTak_3.2 V6 - Elegancki, modny i szykowny, a zarazem funckjonalny program w którym można dostać łatwo jedynkę która trafia w Twoje serduszko
Saper - Fajniutka i prosta gierka, najgorzej jednak gdy grasz w to 40 minut i przypadkowo klikniesz na bombę, choć wiele osób nie umie w to grać i nie będzie umieć
Mozilla Firefox - Najlepsza według mnie przeglądarka, ale czasem nie odtwarza filmów wiesz takich kradzionych troszku i wtedy trzeba into chrome, ale jest spoczko tak ogólnie
Nieużywane skróty pulpitu** - folder do którego i tak nigdy pewnie nie zajrzysz bo są tam nieużywane skróty pulpitu, więc po co tam wchodzić skoro faktycznie nie są używane
  • 5