Wpis z mikrobloga

@samuraj24 Otóż to. Ja niestety znam osobe, która klamie na każdym kroku. Potrafi kupić na prezent jakieś rzeczy ręcznie robione i opowiadać jak ona je zrobiła. Iść do sklepu po kosmetyki i twierdzić, że ekspedientka w podziękowaniu dala je za darmo. I to tylko te lżejsze kłamstwa.
@Hiczkax: mam jedną taką bliższą znajomą. Gdy zerwalem z nią kontakt przez to, że notorycznie kłamie, teraz rozpowiada jakies oszczerstwa na mnie moim znajomym. Jakie ona potrafi kłamstwa wymyślać to glowa mała... potrafi w bardzo mierny sposób porobić potwierdzenie przelewu, a gdy przez 3 tygodnie kasa do mnie nie dochodzi opowiada jakies bzdury że`prezes banku do niej dzwonił i przeprasza za opóźnienie związane z długim czasem transferu pieniedzy na konto xD
@Hiczkax: tez miałam taką koleżankę, wszystkim opowiadała, że ma guza mózgu, niestety siostra ją zdemaskowała, ale dopiero po jakimś roku. W międzyczasie tez mówiła wszystkim, że ma cudownego chłopaka itd. Jak tylko ktoś wspominał, żeby go przyprowadziła to nagle się pokłócili/zerwali, a potem magicznie do siebie wracali. I tak przez jakieś 5 lat :D także #przegryw nie jedno ma imię :D