Wpis z mikrobloga

Po kilku miesiącach gry w te koszmarna grę udało mi się ostatecznie dojść do takiego teamu. Wczoraj trafił się Kane I zastąpił firmino który słabo sprawdzał się na st. Jeszcze nie grałem tą drużyną z kanem, czy firmino na cm będzie dawał radę?
Pytanie do was, czy coś tu jeszcze zmieniać? Jeśli sprzedam totsa de vrija I kilku innych złotych to może będę miał ze 150-200k na zmiany + hajs z ewentualnej sprzedaży tego co mam.

Niewymienni: firmino, Kane, alli, Vieira, koulibaly
#fut #fifa18
PanKabaczek - Po kilku miesiącach gry w te koszmarna grę udało mi się ostatecznie doj...

źródło: comment_m12uPQoUh4GeRgoZOHCLM2uoc6qAtNFu.jpg

Pobierz
  • 7
@PanKabaczek: panie sprzedaj tego hazarda i sterlinga. Jeśli nie masz Firmino na Camie to tracisz bardzo dużo - on Ci da więcej na przodzie niż Sterling z Hazardem. I przepal tego Koulibalyego w sbc zobacz co Ci wypadnie może Aguero :D Moja propozycja poniżej (Marquinhos albo droższy Thiago Silva), jeśli musisz zostawić Koulibalego to zamiast Fernandinho wpakuj jakiegoś Gullita czy Petita. Na aguero powinno Cie być stać po sprzedaży niepotrzebnych grajków
DramaMaker - @PanKabaczek: panie sprzedaj tego hazarda i sterlinga. Jeśli nie masz Fi...

źródło: comment_PoR7z7EWYD7Al1yVTLXJLJEZAmtdg3ue.jpg

Pobierz
@PanKabaczek: Mam go w swoim składzie, rozegrałem nim póki co trochę ponad 50 meczów i bardzo często ratował mi dupę, do tego składu ładnie siądzie, imo jest bardzo dobry. Chiellini/Bonucci za Koulibaly to też spoko opcja.