Wpis z mikrobloga

@kijanka23: w okolicach Hiltona kiedyś było dużo miejsca, nie wiem jak teraz odkąd jest Warsaw Spire. W zasadzie na Towarowej znajdziesz jakieś miejsca. Na bocznych uliczkach wokół Muzeum też. Tam w zasadzie łatwo jest zaparkować, nie ma się czego bać :)
@imateapot kiedyś wracałam z Mordoru o 16 i jakaś babeczka weszła z wielką walizką do autobusu, została zjechana od góry do dołu przez wspólpasażerów "gdzie z taką walizą do autobusu" "trzeba było wziąć taxi" itp.
Wolałabym uniknąc takiej sytuacji ( ͡° ͜ʖ ͡°) po komentarzach widzę, że raczej gdzieś uda się zaparkować
@kijanka23 Ja tam niedaleko pracuję i generalnie o 8.00 w okolicy Muzeum to już jest bardzo ciężko z miejscami. Pytanie główne brzmi na jaki czas chcesz tam zaparkować? Na Towarowej kończy sie strefa płatnego parkowania. W strefie płatnej (czyli do Towarowej od strony centrum) powinnaś raczej jakieś miejsce znaleźć. Po drugiej stronie Towarowej, gdzie już jest parkowanie darmowe może być trudniej. Wolnych miejsc z reguły już nie ma. Trzeba szukać bardziej na
@Strefa51 pisałam w głównym wpisie, mam nadzieję że max 30min mi zejdzie, może być płatna strefa (jeśli dobrze widziałam 1h parkowania kosztuje 3zł, to nie majątek), także to akurat nie problem. Zależy mi żeby było jak najbliżej żeby nie męczyć się z noszeniem tej anteny (,)