Wpis z mikrobloga

@LuterKebab: monsterki w sumie chyba są jakieś inne bo w czarnej puszce są ale za to żółty i czerwony znaczek monsterka widziałem, a w Polsce tylko zielony widziałem :/ ale przeraża mnie ta ilość cukru :(
@M1KNG: W Polsce na 100% dostępne są: Ultra, Ultra Red, klasyczny zielony, Ripper, Assault, Hamilton, Doctor, mixxd, podobno też są Rehaby gdzieś. Raczej nie wymieniłem wszystkich, ale więcej nie pamiętam.
@LuterKebab: @M1KNG: co wy #!$%@? o jakiś energetykach, następni przekupieni przez koncern w ich słabej reklamie, słabego produktu. Monster to energetyk jak każdy inny, tak samo szkodliwy i nie wyróżnia się składem. Kraj o ponad 2000 letniej tradycji i kulturze, a Wy z takim gównem....
Warto przywieźć ser Manchego, Cabrales, Majorero, miody z eukaliptusa, lawendy, awokado, likiery ziołowe z Majorki, ze slodyczy turron, szynka iberyjska, serrano, wina La Rioja, owocowe
@M1KNG: dobre okazje na ciuszki, często taniej niż u nas znajdziesz w Hiszpańskich sieciówkach które są też u nas typu Pull&Bear czy Bershka