Wpis z mikrobloga

@Prunovi może i badała grunt a może po prostu pragmatyk, też nie raz wypytuje ludzi o różne kwestie związane z finansami nie dlatego że chcę się z nimi hajtac tylko dlatego że sam mam dom, panele, samochód i jestem ciekaw jakie rozwiązania stosują inni, czy biorą leasing czy tylko gotówka czy drewniane panele są faktycznie o tyle lepsze że warto zapłacić kilkuletnie więcej itp itd
  • Odpowiedz
@Prunovi: Na moje, to nie ma czego szanować w takim podejściu, bo gdzieś tam kończy się szczerość i bezpośredniość, a zaczyna się chłodna kalkulacja i przeliczanie na żetony, jak dobrym bankomatem będziesz. Wieszczę że jeśli by udało się jej Ciebie zdobyć, to z początku będzie super cacy, szybkie zapłodnienie raczej mało planowane, bądź w wyniku "zapomnienia o pigułkach przez tydzień", a po zrealizowaniu misji "prokreacja za wszelką cenę", będzie stopniowa degeneracja
  • Odpowiedz
@Leniek: Bosze obejrzałam to od początku do końca i jedyne co mogę powiedzieć to, że nie myślałam, iż na tym świecie żyją tak popaprani ludzie xD Skąd się w ogóle biorą ich pomysły na życie ja się pytam?

  • Odpowiedz
@Prunovi: mogłeś zapytać jak ciasna jest jej szpara, czy przy połykaniu się dławi i czy będzie płakać jak będzie ssać po same jaja. Bo skoro ona tylko o jednym myśli to dlaczego Ty masz być gorszy
  • Odpowiedz