Wpis z mikrobloga

@fanki
To zalezy od sluzby jaka trafisz i w sumie od jednostki,
Warty to #!$%@? po jednostce z bronia, biuro to wypisujesz przepustki no i budynki to jestes odpowiedzialny za budynek. Przychodzisz na 8 i konczysz kolo 9 nastepnego dnia masz placone dodatkowo. Ile ich mam? Zalezy jeden tydzien mam spokojny a czasem jest tak ze zaczynam np w czwartek czyli z cz na piatek potem z sob na niedziele z pon
@fanki
Zalezy od Twojego etatu, ja mam taki ze mam walic sluzby. 42 za sluzbe i 32 z zywieniowke wiec jak wale okolo 10 w miesiacu to 700 dodatkowo. Jest osoba ktora grafik ustala to on daje jak chcesz wieceu to mowisz ze chcesz. Hmmm, zalezy jak nie masz plecow to musisz troche sie napracowac. Jak zobacza w jednostce ze nie jestes #!$%@? nie walisz l4 to dostajesz starszego i potem na
@fanki
Spoko bedzie nie martw sie, szeregowi sie trzymaja razem. Ale pamietaj ze na poczatku to Ty bddziesz do roboty bieganiabz #!$%@? itp. Ale tak to nie ma czegos tskiego jak fala. Bynajmniej ja sie z nia nie spotkalem. A Ty jestes po przygotowawczej / zecie starej . Przed?
@fanki: To po przygotowawczej zdecydujesz czy chcesz się na dłużej wiązać z wojskiem czy nie. Też nie ma co się sugerować, bo przygotowawcza to kwintesencja betonu, a potem w zawodowej służbie już tak nie ganiają i nikt się nie bawi w taki cyrk. Właściwie nie wiadomo po co jeszcze przygotowawcza wygląda tak jak wygląda, ale mniejsza o to.