Wpis z mikrobloga

@Baczy: znam kilka osób które miało/ma 820 i nie zbiera dobrych opinii :) sam też miałem 810 i byłem zadowolony-ale teraz raczej w tych pieniądzach to bralbym wahoo ( chyba że szczególnie zależy ci na nawigacji to jednak jest ona lepsza w garminie )
@Baczy wyszedł teraz jeszcze edge 520 plus z rozbudowanym trybem nawigacji, a nie ma ekranu dotykowego co dla niektórych jest zaletą.
@rozpa: 520 ma ograniczoną pojemność wewnętrzną bez możliwości rozszerzenia. Jest to urządzenie typowo do treningów, nie amatorów jak ja - ono mi się nie przyda.
@rozpa: 520plus = więcej pamięci, procesor ten sam. Na zwykłym 520 podstawowa nawigacja po kresce ledwo zipie to nie chce myśleć jak to będzie słabo działać z rozbudowaną nawigacją ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@Baczy: wyświetlacz rodem chyba z lat 00, albo nie reaguje na dotyk, albo reaguje z opóźnieniem, albo np wciskasz coś od razu piec razy. Albo gdy spadnie deszcz losowo sam przełącza ekrany. W chłodny dzień bateria starczyła mi na 65km, zawieszał się, niemożność wyłączenia virtual partnera przy niektórych pobranych trackach czyni nawigację niezdatna do użytku (robi zoom out taki, aby widzieć i siebie i autora tracka. Co się dzieje, gdy weźmiesz
@Baczy: i gdyby nie to, ze miałem w ręce dwa egzemplarze które działały równie tragicznie powiedziałbym, ze mam chyba zepsuta sztukę...
@saj: i o to mi chodziło! wielkie dzięki. Rozmawiałem z kumplem co na Garmina Edge 1000 i jest bardzo zadowolony jednak trochę poza zasięgiem cenowym.