Wpis z mikrobloga

Ktoś się orientuje, kiedy #wizzair udostępnia do sprzedazy bilety na kwiecien/maj/czerwiec/lipiec 2019?
Obecnie można kupić maksymalnie na marzec 2019. Mam WizzClub do końca września i się zastanawiam czy zdążę ;)

#tanieloty
  • 19
  • Odpowiedz
wyrazy "Wizzair" i "tanie loty" w jednej wypowiedzi nie pasują do siebie #!$%@?.


@czlowiek_guwno: O czym ty mówisz? Ja chyba nigdy nie zapłaciłem za lot więcej niż 150zł, a zwykle poniżej 100zł.

@onionhero: Tutaj masz historię cen dla przykładowego lotu KTW-BCN w lipcu 2018: http://api.azair.io/azprice.fcgi?ID=45748930
Nie wiem czy azair.eu na 100% ma dane od momentu wrzucenia do systemu, ale jeśli tak, to Wizz udostępnił ten lot do sprzedaży 15.09.2017. Ten
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ms93: znaczy właśnie chciałbym poznać ceny plus minus, bo tak jak mówię - kończy mi się WizzClub i chciałbym go jeszcze spożytkować. No ale gdy będą wysokie ceny, to będę wyczekiwać na okazje bez niego :p
  • Odpowiedz
Hmm to bardzo dziwne bo z Norwegii loty na chopina nie zachodzą poniżej 300zl a to bliżej niż Barcelona. Już nie wspominam o tym że to tylko w jedną stronę i bez bagazu. A ceny na za 3 miechy to jakiś koszmar.

Ryanair przynajmniej jeszcze proboje udawać że są tani, a Wizzair już dawno to olal
  • Odpowiedz
@czlowiek_guwno: Wybrałem najpopularniejszy kierunek do Norwegii, bo nie powiedziałeś o jakim mówisz. Ty za to uznałeś Wizza za drogą linię na podstawie jednej trasy WAW-BGO, która akurat jest dosyć droga (jak na Wizza, bo ceny 100-300zł za odcinek lotu nie są jakimś majątkiem mówiąc ogólnie o lotach samolotem). Najwyraźniej ten kierunek jest oblegany i nie ma na nim konkurencji. Za to na całej masie kierunków polecisz do różnych krajów bez problemu
  • Odpowiedz
Ogólnie nie jest drogi jeśli porównać z cenami największych linii lotniczych jednak ceny w ostatnich latach to jakiś absurd. 300zl za bagaż rejestrowany? Kiedyś latałem było tanio, teraz to się człowiek musi zastanawiać zanim cokolwiek zamówi....
  • Odpowiedz