Wpis z mikrobloga

Caly kraj (lacznie z sejmem) przez 365 dni w roku zawalony krzyzami, Jan-Pawlami (podobnymi zupelnie do nikogo), kilkudziesieciometrowymi Jezusami o estetyce styropianowej figurki - nic a nic, zero w tym ideologii! Ale jedna niewinna tecza prowokuje do takich oto przemyslen, nagle nawet estetyka wazna! Niesamowite! I jeszcze ten mentorski, pseudo koncyliacyjny ton. Co za obluda...

#hipokryzja #heheszki #humorobrazkowy #lgbt #homoseksualizm #bekazprawakow #bekazkatoli #bekazpisu #dobrazmiana #neuropa #polityka
Pobierz pk347 - Caly kraj (lacznie z sejmem) przez 365 dni w roku zawalony krzyzami, Jan-Pawl...
źródło: comment_fYIhFtzakOFhxmd3Ho1sQwJzUHBbiwM0.jpg
  • 22
pamiętam go z portalu demotywatory, tam to jeszcze były gorsze komentarze z jego udziałem

jak widać nic się nie zmienił


@Lukardio: aha, no zobacz... czyli nie znajac go, trafilem w punkt. To sa te nedzne proby przykrycia wlasnych koltunskich pogladow.
@pk347: Problemem jest to że takich ludzi jest za dużo, takie zachowania i przekonania przechodzą z pokolenia na pokolenie i ten kraj jeszcze długo (o ile nie zawsze) będzie się w tym kółeczku #!$%@? kręcił. Nawet edukacja i przekonywanie, rozmowa itp. nic nie da bo ktoś taki się uprze i #!$%@?, "nauka jest lewacka" "na chłopski rozum" "wszyscy wiedzą jak jest" itp. Jak grochem o ścianę.
@pk347: jaki ty masz problem z tym człowiekiem, nie potrafiłeś normalnie pod znaleziskiem rozmawiać to poleciałeś na mirko pokazać "patrzcie jaki #!$%@? obłudnik, a papiesz to mu nie przeszkadza". A może mu przeszkadza, tylko jakoś ostatnio mniej tych papieży stawiają bo już jest ich w torbę i miejsca nie ma, to nie miał okazji się wypowiedzieć. Czy na poważnie albo jest się po jednej stronie, albo po drugiej? Skoro nie popiera
@pk347 poza tym, drogi mireczku pokaż gdzie domagam się większej ilości krzyży i papieży. Bo grafika sugeruje że jestem ich wieeeelkim fanem. A brzydko tak manipulować. Zwlaszcza w tak ladną sobotę
@Szarozielony: nic takiego nie sugeruje. Patrz wyzej. Sam fakt, ze jedna tecza tak cie tknela, bedac jednoczesnie slepym na wspomniana reszte wszystko mowi o tym Twoim pseudoposrodkowizmie. Tyle. Zreszta kolega @Lukardio potwierdzil, ze kojarzy cie z zafiksowania ideologicznego na tym temacie... wiec coz.
powtarzam, wskaż komentarz gdzie popieram zatrzęsienie krzyży i papieży. Bo jak na razie to Ty masz jakąś fiksację że robisz o mnie grafiki. To chyba dobry moment żeby wspomnieć że jestem hetero, więc możesz odpuścić ;-)


@Szarozielony: dawaj dawaj, napisz cos jeszcze, maska spadla, nie krepuj sie :)