Wpis z mikrobloga

@damien-timciack: @hacerking: nic tam ciekawego nie ma, od tak długa wieś. Głównymi odwiedzającymi są ludzie przejazdem do Zwierzyńca albo z Zamościa na Krakow. Ogólnie nie polecam dodatkowo często #!$%@? z fabryki w bodaczowie (zależy jak wiatr zawieje).
@totti10: tak, zgadzam się, długa wieś i nie ma za bardzo co robić, ale jeżeli jesteś przejazdem to można znaleźć urokliwe i ciekawe miejsca. W Szczebrzeszynie się urodziłem i wychowałem i smrodu nigdy nie czułem, to tyłków rejonie przedmieścia Klemensów. Dodatkowo są plany na budowę zalewu wiec jeżeli projekt wypali, może on przyćmić okoliczny Nielisz i Zamość, niekoniecznie Zwierzyniec.
się AMA zrobiło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Naturmensch: nie za bardzo bo jak ktoś zna miasto to tylko z twórczości Brzechwy, a tam chodzi tylko o brzmienie chrząszcza w trzcinie. Częściej, gdy odpowiadam skąd jestem dochodzi niekiedy do niedowierzania i trzeba dowód lub prawko pokazać.

@Kwasnytoja: nie.
ale jeżeli jesteś przejazdem to można znaleźć urokliwe i ciekawe miejsca


@damien-timciack: Byłem tam z tydzień temu na rowerze i miejscowi polecali jedynie figurkę chrząszcza... warto zobaczyć coś jeszcze?