Wpis z mikrobloga

Co w tym śmiesznego? Mężczyzna transpłciowy może urodzić dziecko.


@artpop: to nie jest śmieszne tylko smutne. Wbrew powszechnie lansowanej przez marksistów kulturowych ideologii to dla prawidłowego rozwoju dziecka jest istotne czy ma oboje rodziców, ojca (mężczyznę) oraz matkę (kobietę). Badania psychologiczne nie pozostawiają tutaj zbytnich złudzeń.
Zarówno rodzina rozbita jak i w innej konfiguracji zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia problemów emocjonalnych oraz psychicznych u osoby w takich warunkach wychowywanej. O ile rozbicia rodziny
  • Odpowiedz
to dla prawidłowego rozwoju dziecka jest istotne czy ma oboje rodziców, ojca (mężczyznę) oraz matkę (kobietę).


@szpongiel: Zapraszam do zapoznania się z badaniami: 'Przekonanie, że dzieci potrzebują zarówno matki, jak i ojca, nie znajduje potwierdzenia w badaniach naukowych. Nie wykazano, żeby orientacja seksualna lub tożsamość płciowa rodziców miały negatywny wpływ na rozwój dzieci. Istnieje konsensus naukowy, że dzieci par jednopłciowych rozwijają się tak samo dobrze jak dzieci par heteroseksualnych. Jego podstawę
  • Odpowiedz
@artpop: Z tych twoich naukowych opracowań wziąłem pierwszego lepszego DOKTORA NAUK MEDYCZNYCH

Dr. Webster specializes in providing patient and family-centered therapy and psychiatry care. Dr. Webster's areas of psychotherapy expertise include helping the individual define their identity as a whole person in the context of family and ethnicity, gender and sexuality, and culture and immigration. His office prides itself in its comfort and privacy in the heart of the Back
  • Odpowiedz
@wrth: Co w tym dziwnego, że ci lekarze psychiatrzy są specjalistami w temacie seksualności i płciowości? Zero poważnych argumentów z twojej strony.
  • Odpowiedz
@artpop: Wiesz, ja nie jestem stricte przeciwnikiem tego wszystkiego, ale nie chcielibyście jakichś obiektywnych badań przeprowadzić a nie uprawiać circlejerking?
  • Odpowiedz
@wrth: Nie masz żadnych dowodów odnośnie tego, że ich badania się nieobiektywne lub niepoprawne metodologicznie - jedynie twoje wymysły. Widzę, że @anty-fronda dał ci plusa. Wczoraj ta osoba dodała antynaukowe znalezisko odnośnie pedofilii/homoseksualizmu, którego autorem jest ekonomista - to mają być obiektywne źródła?
  • Odpowiedz
@wrth: Nie widzę zupełnie porównania. To co piszesz jest wręcz śmieszne - to oczywiste, że lekarze specjaliści w danych dziedzinach robią badania w tych dziedzinach.
  • Odpowiedz
no nie wiem, naginać wyniki z czystej wygody


@wrth: Nie masz na ten temat żadnych dowodów. Badania są poprawne metodologicznie, wydane przez wydawnictwa naukowe i peer-reviewed.
  • Odpowiedz