Wpis z mikrobloga

@twoja_tata69: taki @pk347 którego życie sprowadza się do wklejania gęby Tuska i spuszczanie się nad tęczowym kolorem jako objawem tolerancji ;) smutne życie, patrzcie na mnie, liże huia innym gościom, tolerujcie mnie. ludzi #!$%@? obnoszenie się tym bardziej niż to że w klubie liżecie sobie dupska
  • Odpowiedz
  • 0
@twoja_tata69 Do nas niestety też to niedługo przyjdzie. Tak jak inne mody z zachodu. Ale wtedy na zachodzie już będą się publicznie ruchać w dupe na rynku miejskim. No ale tacy zboczeńcy jak @artpop będą nam wmawiać, że to jest właśnie normalne.
  • Odpowiedz
@Maib: Niestety pedalskie środowisko nie rozumie tego, że innych ludzi nie interesuje to kogo oni ruchają. Ja nie chodzę po ulicy w koszulce, na której jest moja związana dziewczyna z kneblem w ustach bo nie mam #!$%@? w głowie. Tak samo nie chodzę i nie obnoszę się z tym, że jestem hetero. I #!$%@?ą mnie osoby typu @artpop który tu próbuje wszystkich nawracać i wmawiać im , że są w błędzie.
  • Odpowiedz
@artpop: 23 według Policji, a PKiN był tęczowy tylko dlatego, że jeden z członków Zarządu jest z SLD. Jak oni was, LBGTQWERTY kochają, jakby chcieli Hiacynta odpokutować. ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz