Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1034
Uuups #pkp przeładowany pociąg z Wrocławia do Warszawy na jakiejś dziurze konduktorka mówi że 30 minut opóźnienia czekają na policję pewnie jakas inba. Potem cześć ludzi wyszła na fajka na peron przejść się no w końcu pół godziny to trochę czasu. Po 10 minutach pociąg ruszył bez gwizdka :D cześć osób została na peronie :D PKP jest super #podroze
  • 73
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@rower12: nie wiem czyja to wina, pasażer też chciał rozprostowac kości w przetloczonym pociągu a kierownik mógł dać sygnał wcześniej że jednak 10 a nie 30 i upewnić się że wszyscy wsiedli, albo chociaż zatrzymać pociąg jak ktoś podbiega do niego. Fuckupy się zdarzają, tyle
Mijałem cię mireczku w Ostrowie pociagiem regio w drugą stronę - do Wrocławia. Najpierw SOK wyprowadziła jednego typa, a po chwili z nim wyszło kilka zawianych osób. Swoją drogą nawrzucali konduktorce od szmat itp. Czy gwizdała w momencie odjazdu to nie zwróciłem uwagi, ale dłuższą chwilę stała na schodkach i dawała sygnał żółtą chorągiewką. Dwie dziewczyny nie wiem jak się nie zorientowały, bo wydaje mi się że na peronie była cały czas,
@Koliat: sytuacja sprzed dwóch lat - dworzec w Pile, pociąg regio do Szczecina czeka na odjazd. Jakaś babeczka dochodzi do wniosku, że zdąży na fajkę i zostawia swojego kilkuletniego gówniaka w pociągu. I jednak nie zdążyła...dziecko zostało w pociągu, a że był to koniec pociągu, to zanim ktoś poinformował konduktora, to pociąg przejechał kilkaset metrów. Uwierz mi, że nigdy nie słyszałem takiego wycia. Szkoda, że madka dostała tylko upomnienie :<
@Koliat: ale cytujac klasyka taki mamy klimat, zawsze mogli jechac pozniejszym, wczoraj tamtedy jechalem z kalisza o 20:23, jest chyba jeszcze jakis w nocy relacji wroclaw bialystok

jak bylem hacerzem to typ(lato 2005) z mojego zastepu oparl sie o drzwi mimo wyraznych naklejek "zakaz opierania sie o drzwi" no i wypadl z pociagu na peron, mial farta dojechalismy juz do stacji w toruniu, no ale zamiast wystawic rece polecial na twarz