Wpis z mikrobloga

Była wykopowa drabinka do finału, było typowanie najlepszego piłkarza na danej pozycji to może czas na wytypowanie czarnego konia, czyli drużyny, której nie wróży się wielkiego sukcesu a ta niespodziewanie wychodzi z grupy i sukcesywnie wspina się po drabince w stronę finału, eliminując teoretycznie silniejszych rywali. Przygotowałem więc subiektywny ranking drużyn, które nie są ani potęgami ani ogórkami i na dzień dzisiejszy każdy zastanawia się tylko ile punktów dostarczą teoretycznie lepszym drużynom w swoich grupach (pominąłem więc takie drużyny jak Belgia czy Kolumbia, bo są na tyle dobrymi drużynami że dojście do ćwierćfinału nie będzie niczym niezwykłym).
W 2014r. czarnym koniem była Kostaryka, w 2010r. Ghana, w 2006r. Ukraina, w 2002r. były nimi Senegal i Turcja. Kto tym razem zaskoczy cały świat?
#pilkanozna #ms2018 #mundial #mundial2018

Kto będzie czarnym koniem Mundialu 2018?

  • Polska 36.4% (43)
  • Egipt 5.9% (7)
  • Peru 5.9% (7)
  • Dania 26.3% (31)
  • Islandia 8.5% (10)
  • Serbia 13.6% (16)
  • Szwecja 3.4% (4)
  • Tunezja 0% (0)

Oddanych głosów: 118

  • 3
@Uchodzca_Z_Polski: Dania niestety nie wygląda jakoś rewelacyjnie, ale trafili na niezłą drabinkę. Przy wyjściu z drugiego miejsca trafiają na niezbyt mocną Argentynę, przy wyjściu z pierwszego to pewnie Chorwacja.
Moim zdaniem my wypadamy w obu przypadkach gorzej, bo albo Anglia, albo Belgia, drużyny które moim zdaniem są lepsze od dwóch powyższych. Także dużo niestety zależy od drabinki, nie wydaje mi się żeby piłkarsko Duńczycy byli od nas lepsi, pamiętajmy że ta