Wpis z mikrobloga

@Poroniec: O jak powiedzą na tym, że Ori and The Will of the Wisps będzie ekskluzywne do swojego gównianego XKlocka i swojego jeszcze bardziej gównianego Windowsa 10 ze swoim gównianym Windows Store to się trochę wnerwię. :)
  • Odpowiedz
@Sweet_acc_pr0sa: No ja mam nadziej, że AoE4 będzie totalną chałą i spowoduje że Relic pójdzie na dno razem z nim za to jak #!$%@? Dawn of War 3. Bo zamiast zrobić porządnie tą grę to po prostu udupili Świt żeby robić grę dla Microsoftu.
  • Odpowiedz
@ChochlikLucek: trochę nie rozumiem podejścia, korzystasz na codzień z rozwiązań, które uznajesz za gównanie na każdym kroku? Musisz mieć ciężkie i nieciekawe życie XD Przecież masz wybór i nikt Cię do używania

gównianego XKlocka i swojego jeszcze bardziej gównianego Windowsa 10 ze swoim gównianym Windows Store


nie zmusza.
  • Odpowiedz
@Poroniec: Ja używam do tej pory na swoim prywatnym komputerze Windows 7, który jest dla mnie najbardziej optymalnym systemem operacyjnym i ciągle jest aktualizowany. Z kolei w robocie muszę użerać się z tym gównem Windows 10, które co pół godziny #!$%@? z jakimiś aktualizacjami, które jedyne co robią to powodują, że ogólnie wszystko chodzi gorzej i to w najmniej odpowiednim momencie. Załóżmy że muszę przelogować się na inne konto czy maszynę,
ChochlikLucek - @Poroniec: Ja używam do tej pory na swoim prywatnym komputerze Window...

źródło: comment_DAwIhx7J9kw9PJ1QvSQsI8mvITfUXtXw.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz