Wpis z mikrobloga

Potrzebuje kupić internety mobilne w #niemcy Co wyjdzie najtaniej i z jak największa ilością giga? Teraz płace 0,04zl za 1Mb. 40 zł mi wyjdzie z 1GB. Patrzylem w Aldi, kaufie, o2.. różne się i są w Aldi jest za 8 euro 1,5GB tylko jak to wyglada ten zakup podpisujecie na prepaid umowę czy jak? Bo przy każdej ofercie jest napisane na 4 miesiące.
#kiciochpyta i ktoś z #gotha ?
  • 5
@Norbercikk witam ,Aldi kupujesz na kasie ale musisz zarejestrowac z dowodem przez Internet.
Jak kupisz starter chyba za 12 euro to masz 10 euro na karcie.Zgrywasz aplikacje Aldi Talk na komórce i tam wybierasz opcję .Ja mam pakiet 12.99 euro 3 GB i rozmowy do wszystkich w Niemczech za darmo.
Jeżeli po 4 tygodniach nie masz kasy na karcie to ci nie przedłuży pakietu i już.
@spokojnie_to_ja: Jest tam jakiś lejek po tych 3 GB czy całkiem nje ma internetu? Na polski paszport zarejestruje? Bo w sumie tyle mam przy sobie ( ͡° ʖ̯ ͡°) Wgl u mnie w tej miejscowości tutaj masakra z wifi jest.. miasto niby 50k mieszkańców, a spotkaliśmy jedno darmowe wifi przy sklepie rewe.