Wpis z mikrobloga

Trochę mi smutno jak sobie was czytam bo wychodzi z was dokładnie to samo co z fandomu papierowego cyberpunka było najgorsze

ma być mrocznie ma padać deszcz moja postać musi być z rozbitej rodzinie... ojciec mnie bil mam schizy i jestem hakierem włączę o lepsze jutro ze złym korpo i tono w monologach o kruchości i bezsensowności ludzkiej egzystencji

jestem jeszcze człowiekiem?

i tak #!$%@? sesja za sesją

tego chcecie od komputerowej adaptacji?
grać piwniczaka prostującego smutne żaby... wysrało wam sie w głowach chore wyobrażenie na podstawie filmiku wrzuconego X lat temu
koncepcja wizja... itp to wszystko się zmienia

#rpg #cyberpunk #gryfabularne
#cyberpunk2077
  • 32
  • Odpowiedz
@MrocznaKapibara: Mógłbym się założyć, że większość narzekających nie widziała podręcznika, nie mówiąc już o sesjach.
Skąd takie opinie o fandomie? Większość sesji jakie rozegrałem była w klimatach mocno przygodowych, jedynie te początkowe to faktycznie był trochę Łowca Androidów, ale ileż można ( ͡° ͜ʖ ͡°) Raz tylko spotkałem się z opinią, że Cyperpunk to ma być mrok i smuteczek. Ole dobrze pamiętam była to prelka, na którejś
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132 To redzi napewno dobrą gre zrobią pozatym pokaż mi grę osadzoną w przyszlości z zupełnie otwartym światem w którym jest wiele rzeczy do robienia. Cyberpunk 2077 to będzie sci fi wiedźmin
  • Odpowiedz