Wpis z mikrobloga

Ej mirki, mam problem. Juz chyba 4-5 lat mam codzienne bóle głowy a gdzieś od ponad roku przez 24h/dobę (!) Ból jest dziwny, taki tępy, czuje się przez niego jakbym był niewyspany/przeziębiony i mi po prostu słabo. Czuję go po bokach głowy u samego szczytu. Czasem bywa że ten ból zaczyna mi wędrować po twarzy (nos, dziąsła, zęby, policzki). Gdy mi całość tego bólu przeszła na zęba z nadwrażliwośćią to już chciałem żeby mi on wypadł. Byłem u neurologa, niestety do tej pory na nic się to nie zdało. Mam też nerwicę natręctw, być może te dwie rzeczy są powiązane, nie wiem, psychiatra nie pomógł, do psychologa chodzę ale jakoś postępów jeszcze nie widzę. Zauważyłem, że silna etopiryna daje radę ten ból trochę złagodzić ale też nie do końca. Macie jakieś pomysły, wogóle jak nazwać bóle takiego typu? Pomóżcie. Taguję przegryw bo przez to głównie wszystkie aspekty życia mi się sypią a wcześniej i tak super nie było. To też jest dziwne że ból i poczucie osłabienia wzmaga się po wzięciu prysznica.

#psychologia #nerwicanatrectw #kiciochpyta #przegryw #neurologia
  • 12
@badgerx: większość pewnie powie Ci ze na tle nerwowym (co może być prawda), ale ja bym sobie zbadał dla świetego spokoju krzepliwość krwi i serce (czy przypadkiem nie masz mikroudarow powstających przez zakrzepy spowodowane migotaniem, albo wysoka krzepliwością krwi).
@badgerx: a jak ze szczęką? Jak masz jakiś problem z np silnym zaciskaniem jej w czasie snu to może to dawać ogromne kłopoty w czasie dnia. To może być mylny trop, ale można się zdziwić jak może pomóc nakładka na zęby wykonana przez dentystę i zakładana na noc. Więc z braku innych opcji możesz zapytać o to.

Jeśli jak otworzysz szeroko usta na dłużej to coś się tam zacina, że masz
@analogiczna: nigdy o tym nie słyszałem, dzięki, pójdę tym tropem bo składa się to wszytsko w całość, problemy z zębami i próchnicą mam też od tego czasu, cały czas się psują i nie wiadomo dlaczego a to chyba też będzie związane
@badgerx: może słaby dentysta, który niedokładnie leczy, bo ma słaby sprzęt do prześwietlen, nie robi tego pod mikroskopem. Albo nie do końca ma dużą wiedzę i mu się chce
Brak nitkowania itd też wpływają na problem, dokładność mycia(lepsze są te mniej pieniące pasty, dokładniej się nimi myje w przypadku uzywania zwykłych szczoteczek, bo przy tych popilarnych sporo osób robi pełno piany i myśli, że umyte)
Zepsute zęby to psucie całego organizmu-