Wpis z mikrobloga

Lubię odwiedzać moją narzeczoną w jej pracy. Ma tam dwóch adoratorów, mentalnych #przegryw, którzy uwierzyli w normickie rady. Oboje po studiach, chodzą na siłownię (jeden paker z tatuażami, drugi szczupły ale wysportowany), dużo zarabiają, mają fajne auta, chodzą na imprezy. Zdarza się, że rywalizują między sobą o moją narzeczoną, zapominając o mnie. Gdy tam wchodzę, widzę w ich oczach nienawiść i niezrozumienie. U mnie 40 kg nadwagi, morda typowego wykopka (wyglądam jak spasiona wersja kuracyi xD), średnie wykształcenie, z pracy etatowej zarabiam mniej niż oni (w sumie to narzeczona też zarabia więcej ode mnie xD). W kieszeni biedatelefon i kluczyki od 25 letniego forda (byłby na żółtych tablicach gdyby nie podtlenek biedy, rdza i niedziałająca połowa wyposażenia). Co oni muszą sobie myśleć na mój widok? Coś myślą, bo wszyscy pracujemy w jednym budynku i od jakiegoś czasu obaj się ze mną nie witają jak przechodzą (poza nimi dosłownie wszyscy z firmy narzeczonej rzucą do mnie zawsze "cześć" albo "dzień dobry" przechodząc). Do niej z kolei zawsze super mili i pomocni. Po długich podchodach jeden nawet wprost wyznał jej miłość. Mogliby uznać, że skoro mam dziewczynę o której marzą, to mogliby się do mnie upodobnić, ale wówczas musieliby zacząć mniej zarabiać, zmienić nowe auta na stare szroty, spaść się i zacząć wyglądać jak przegrywy xD

#pracbaza #heheszki #logikaniebieskichpaskow #zwiazki
  • 90
  • Odpowiedz
No właśnie nie wyciągam żadnego wniosku w przeciwieństwie do Ciebie, ani w te ani we wte. Fakt jest taki, że dziewczyna przyjęłą jego oświadczyny i są razem. Po co prognozować cokolwiek z dupy?

@senseiharanaoko: to rozumiem nie jest wniosek?

Ale z was pały przegrane xD Mierzycie wszystkie kobiety miarą szlaufów, z waszego otoczenia.

To rozumiem nie jest prognoza z dupy?

OP być może ma pewnie fajny charakter, może jest inteligentny, opiekuńczy,
  • Odpowiedz
@senseiharanaoko: jeszcze zostałeś zjechany od białorycerzy :D
Przecież kolega pisze samą prawdę, na co dziewczynie faceci którzy bez jej wkładu są na każde skinienie?
I to niezależnie czy ładny, brzydki, bogaty, biedak. Widać OP ma coś czego tamci nie mają, np jaja.

Z tego co pisze OP to tamci oboje są typu good guy, do laski się łaszą jak głodne koty, a do niego są nastawieni w stylu "passive aggressive" czyli
  • Odpowiedz
U mnie 40 kg nadwagi, morda typowego wykopka (wyglądam jak spasiona wersja kuracyi xD), średnie wykształcenie, z pracy etatowej zarabiam mniej niż oni (w sumie to narzeczona też zarabia więcej ode mnie xD).


@LiveDieRepeat: to jest tak zalosne, ze po pokoju sie musialem przejsc. #!$%@? w to, ze jestem przegrywem, wazne ze jakas dupa sie ze mna spotyka. #!$%@?...
  • Odpowiedz
OP być może ma pewnie fajny charakter, może jest inteligentny, opiekuńczy, dobrze się rucha, a może jest po prostu w typie swojej narzeczonej. Nie mogę z tego, że wykracza to poza Wasze horyzonty i nie mieści się w głowach, że istnieją pary, które nie dobierają się po wyglądzie czy zasobności portfela.


@senseiharanaoko: nie mieści Ci się w głowie że są pary które nie dobierają się po inteligencji, opiekuńczości, dobrym ruchaniu i
  • Odpowiedz
@LiveDieRepeat

Zdarza się, że rywalizują między sobą o moją narzeczoną, zapominając o mnie.


No to uwazaj, bo bardzo prawdopodobne, ze Twoja narzeczona nie daje im wystarczajacych "sygnalow" ze maja spadac, lub co gorsza - podoba jej sie ta rywalizacja ;) Inaczej juz dawno odpusciliby.

Z zycia wziete, z fartem ziomeczku.
  • Odpowiedz
Ech...
Następny przegryw fantazjuje i odreagowuje swoją nienawiść do kolesi z kasą i wyglądem.
Nie ma żadnej dziewczyny. Nie ma kolegów z pracy. Jesteś tylko ty i twoje urojenia :)
  • Odpowiedz
Tak przekleję bo zapisałem:

Fajnie udowadnia mi się że pewien człowiek piszący że wartościowana przez społeczeństwo rzecz a nie ma znaczenia i jest to piękne jednocześnie musi ustawić wartość rzeczy b również wartościowanej przez społeczeństwo tylko niżej, bo sednem wpisu jest to że są kobiety które nie lecą na kasę i wygląd, a na inteligencję, opiekuńczość, dobre ruchanie i bycie w swoim typie XD A to że wykracza to poza czyjeś horyzonty
  • Odpowiedz
@LiveDieRepeat: czyli podsumowując, teraz jesteś grubym przegrywem z fajną dziewczyną, a jak się kiedyś może rozstaniecie to zostaniesz tylko grubym przegrywem? no, w niezłej sytuacji jesteś ( ͡° ͜ʖ ͡°) faktycznie to oni są przegrywami
  • Odpowiedz