Wpis z mikrobloga

@polski: @sokool: Dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°) W takim razie trzymam, bo jak kupowałem dino kilka miesięcy temu to nastawiałem się na długoterminową inwestycję. Warto w takiej sytuacji jeszcze dokupić? Nie chodzi mi oczywiście o wróżenie z fusów - jeszcze nie do końca to wszystko ogarniam i dlatego pytam.
@6502: też mam nadzieje że wzrośnie... bo kupiłem po 109,60... ale z zakładanym czasem trzymania 2 m-ce... bo mniej więcej za tyle wyjdzie decyzja o przyznaniu im koncesji na paliwa
@6502: z 2 tyg temu spółka córka Dino - Dino Oil Sp. z o.o. wystąpiła o koncesję na obrót paliwami... -> 1-2 m-cy się czeka.. jak dostaną to jest potencjał na stacje paliw przy marketach = markety legalnie otwarte w niedziele :)
@Gippo86: tylko czy takie akcje teraz nie będą na cenzurowanym i nasz wypasiony rząd nie będzie chciał odmawiac seryjnie koncesji na paliwa firmom które dotąd z branżą nie były powiazane? Jest coś co przemawia za tym że koncesje dostaną? Podoba mi się ta spółka i to jak sobie radzi, ale martwi mnie nieco powyższe
dino oil istnieje od 2013.. i jest to sp. z o.o - czyli teoretycznie odrębna spółka od dino sp. z o.o. a że ta sama siedziba i prezes.... ;)
ale martwi mnie nieco powyższe


@vrdst I jak widać nie tylko ciebie. Klimat do prowadzenia tego typu działalności w tym kraju jest fatalny i będzie tylko gorzej. Rozwiązaniami w stylu stacji mogą sobie grubo problemów narobic, to może być uciete z dnia na dzien i wszystkie na to nakłady szlag trafi.

IMHO to koniec hype bo wycena przesadzona grubo (C/WK 10.22!) a jak na zwykłą sprzedaż detaliczna to jest wręcz absurdalna. C/Z