Wpis z mikrobloga

#fut #fifa18 dopiero zacząłem grać w futa, może mi ktoś doradzić czy warto kupować Griezmanna (overall 88) i Arnautovića (overall 87, taka czarno-zlota karta, cokolwiek to oznacza xd)? Ktoś z nich lepszy?
Totalnie się nie znam więc miło gdyby ktoś podpowiedział :|
  • 16
@skalar_neonka tylko, że Aguero kosztuje około 50k a Griezmann i ten drugi mniej niż 30, niezbyt mnie na niego stać a na początku trochę wolno się zarabia :/
Ale dziękuję za odpowiedź.
@skalar_neonka właśnie zastanawiałem się nad nim, chyba popularny jest. A co myślisz o Sanchezie (89) i Icardim (89)? I czemu właściwie wersja Icardiego z zielonym paskiem jest droższa od tej czarno-złotej mimo takich samych statystyk? Różnią się czymś?
@JanuszKarierowicz reszta mojego składu jest łącznie warta mniej niż dowolna karta o którą tu pytałem więc wiesz :D
Teraz mam 82 zgrania i generalnie kogo bym nie wstawil na N to wiele się to nie zmieni, jeżeli już to na dobre.
@JanuszKarierowicz tak to wygląda teraz, w zeszłym tygodniu zacząłem grać (narazie offline, po sesji zacznę online bo wolę ja zdać xD) więc jakoś dobrze nie jest. Sane bardzo chce zmienić bo źle mi się nim gra, na pewno szybko też zamienię Bernardo Silvę i Pereirę. Kane jak dla mnie chyba trochę zbyt wolny. Sry że zdjęcie ze ściany, nie chce mi się kombinować ze screenshotami na plejce xd
Pobierz vind - @JanuszKarierowicz tak to wygląda teraz, w zeszłym tygodniu zacząłem grać (nar...
źródło: comment_Dg7KiFBiT0fwi8imVCDfjCmLS3reCkal.jpg
@djnorbert kruci, gram od środy a nie od października, dlatego przychodzę po radę ;_; bez śmiania się :c
Ja nawet nie wiem , czy to faktycznie ma jakiś istotny wpływ, bo czy ich ustawie tak żeby było 90 czy tak żeby było 50 gra się podobnie.
@vind: no szału nie ma xD

ja tam ekspertem nie jestem, ale ze względu że zawsze miałem handel w FUCie w dupie to wielu budżetowych graczy już ograłem, bo po prostu się nie przelewało xD

więc tak - pierwsza sprawa - kupiłeś z katalogu specjalną meczową premię w postaci monet? Jak nie to kup, możesz zyskać nawet 1000 monet więcej za mecz.

druga sprawa - sprzedaj tych wszystkich swoich grajków w
@JanuszKarierowicz: Jeszcze dokupiłem Dembele i Sergi Roberto i jest prawie max zgrania, za to co sprzedam kupie Isco albo Casemiro oraz Umtitiego na ŚO i będzie spoko, zacznę wtedy zbierać na Oblaka/Ter Stegena.