Wpis z mikrobloga

Mirasku sluchajcie. Mam sasiada 40+, ktory zatrzymal sie w rozwoju w wieku lat 9. Umie w kakuter ale zadna gra, ktora mu polecalam nie potrafil sam ogarnac. Sa w ogole jakies gry dla takich ludzi?

#gry #komputery
  • 27
@lisica23: mój śp. ojciec "wystartował" w gry z pułapu 0 w okolicach 45-tki i po kilku latach zabawy Wieśka 3, nowożytnego Tomb Raidera czy Fallouta 3 to miał obcykane praktycznie w 100%. Pułapem 0 nazywam doszczętny brak umiejętności obsługi myszki ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zaczynał od Diablo II i stopniowo ogarniał kolejne tytuły.
Wszystko rozbija się o 2 rzeczy: determinację i kogoś kto od czasu do czasu
@lisica23: Wszystkie gry z PlayStation które ostatnio wyszły na pc. Tam wystarczy iść do przodu i co jakiś czas wcisnąć guzik jaki wyświetli się na pół ekranu.
Cinematic experience.
Myślę że każdy 9 latek przechodzi te gry bez problemu.
  • 0
@doogroo2 Jednak nie Minecraft.Z osblugi komputera to on glownie myszka. Klawiatura odpada. Jakies przygodowki tylko na myszke?

Ma klawiatruze ew. naciskanie spacji albo enter.
Klawiatura odpada.


@lisica23: Pada powinien obsłużyć. Sześciolatki zazwyczaj już ogarniają po kilku dniach bez problemu (sprawdzone na switchu na wakacjach). I wtedy Minecraft nie stanowi problemu (znam 6, 7, i 8 latka, którzy grają). Na padzie w jakieś wyścigi też dużo łatwiej.