Wpis z mikrobloga

Miruny,

polećcie jakąś fajną trasę motocyklową w okolicy Warszawy. Wiem, że ciężko u nas o to, ale może ktoś znalazł taką trasę i chciałby się podzielić odkryciem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Słyszałem, że któraś trasa na Nieporęt jest pod tym względem całkiem fajna (podejrzewam, że chodzi o przedłużenie Płochocińskiej), ale może ktoś ma lepsze propozycje.

Taguję #motocykle #motomirko #warszawa i może ktoś od #nightdrive będzie miał coś do polecenia
  • 12
@bocznica: A wg mnie słabawo z tym jest, generalnie Mazowsze to kilometr prostej z widokiem na zabudowę jednorodzinną, zakręt albo skrzyżowanie i znowu kilometr prostej a wszystko zarypane samochodami.
BYł tu taki wątek z rok czy dwa temu i niewiele było pomysłów.

@Homnadren Trasa na Nieporęt fajna? Ta z Płochocińskiej? No nie bardzo, masz zabudowany teren non-stop.
Ta druga droga 631 ma asfalt w stanie 3 w skali Beauforta jak zakręt
@Gixaar: dokładnie o to mi chodziło, dzięki za fajne przykłady z opisami. Co do drogi na Nieporęt - nie wiem czy chodziło o tę, którą wspomniałem, mnie też to przedłużenie Płochocińskiej nie wydaje się zbyt ciekawe.
@kozaqwawa: bardzo fajna mapka - nie znałem, ale na pewno się zapoznam, bo wyglada naprawdę ciekawie ;)
@Homnadren: Sam z miesiąc temu szukałem, ale na Mazowszu, to lipa jest na ogół z takimi trasami. Wypróbuj te z mapki i możesz poszukać czegoś w okolicach lasów po lewej stronie miasta. Niestety, ale mazowieckie, to na ogół, lasy, dzikie zwierzęta i jednorodzinna zabudowa.
@Homnadren raz na jakiś czas jeżdżę ze znajomymi taką trasą do Wyszkowa na burgery a potem krajoznawczo dalej, po drodze można wjechać na drogi szutrowe, a nawet zdarzają się piaskowe przez las, ale ogólnie trasa 95% asfaltowa i w dobrym stanie, omija drogi szybkiego ruchu na ile można no i ma fajne widoki.
Link jest do trasy na stronie nawigacji Calimoto, polecam otwierać albo w aplikacji albo na kompie, ewentualnie w przeglądarce
Huberto606 - @Homnadren raz na jakiś czas jeżdżę ze znajomymi taką trasą do Wyszkowa ...

źródło: comment_yrWfrYYENlmkiWfar4DKbIW2WoTUQ29q.jpg

Pobierz