Wpis z mikrobloga

No to dołączyłem do klubu #oneplus6. Przejście z #oneplus3 i to tylko dlatego że miałem problemy z dzwonieniem i rozbilem ekran. Z poprzedniego modelu byłem bardzo zadowolony i nie widziałem potrzeby zmiany, ale szóstka jest genialna. Szkoda tylko że czytnik linii jest z tyłu oraz że nie ma ładowania bezprzewodowego (korzystałem z tego na Lumii w uchwycie samochodowym)
  • 10
@lewe_konto: co do notcha to mam dziwne wrażenie że ludzie go nie lubią, bo inni ludzie go nie lubią. Dla mnie to jest rozwiązane najlepiej jak tylko może przy aktualnych możliwościach technicznych. Póki nie będzie można schować głośnika i kamerki pod ekranem to dla mnie notch jest lepszym wyjściem niż kamera na dole telefonu (tragedia) lub wysuwana/obracana która może się łatwo uszkodzić.
Górny pasek z ikonkami był dla mnie zawsze marnowaniem
@Nefju: głośnik to praktycznie to samo co w OnePlus 3 (nie wiem czy technicznie, ale w kwestii jakości) źle nie jest, ale do puszczania muzyki w autobusie się nie nadaje


Do oglądania filmów na YT mi wystarcza, szkoda tylko że nie jest stereo, ale znów - od stereo to są słuchawki.

Póki nie zapytałeś o wibracje to nawet nie zwróciłem na nie uwagi, ale faktycznie mogła by być mocniejsza. Nie zdzwilibym