Wpis z mikrobloga

@menel_r25 wiadomo, rozumiem jak ktoś jest fanem golfa II i robi tuning- to jest zrozumiałe
Ale jednak fan nie zrobi tuningu który wygląda na zrobiony w szopie ;)
Chyba wszyscy znamy różnice między fajnym, a wiejskim tuningiem :)
@Slonx:

Tak, bo ratownicy i strażacy nigdy tego nie sprawdzają bez tej informacji XD

Za każdym #!$%@? razem xD I komć o ratownikach ma 355 plusów, dramat...
@Slonx geniuszu pewnie, że sprawdzają ale widziałeś kiedyś zmiażdżone auto? Siedzisz całe dnie na Internecie to sobie zobacz jak wygląda. To teżj ma służyć rodzicom jako poczucie bezpieczeństwa "jakby co" i pewnie też na ból dupy stulejkom XD
@offline: @Fire998: Jeśli wpieprzone bez powodu to faktycznie kiepsko. Natomiast dotychczas widuję te gałki w autach osób niepełnosprawnych które większość czasu obsługują kółko jedną ręką bo drugą obsługują gałkę do obsługi pedałów.
@to_juz_przesada:

Ratownicy i strażacy sprawdzają, ale zanim przyjadą, to na miejscu wypadku są randomy, które żadnych procedur nie znają.

Puchatku, ile razy widziałaś jak randomy wyciągają dziecko z rozwalonego/płonącego auta?

Nie, wróć. Skreślmy tamto pytanie, mam lepsze - ilu rodziców sprawia sobie taką zawieszkę z intencją poinformowania randomów, a ilu na zasadzie #chwalesie bo Brajanek jest na pokładzie? Bo to jest, kinda, sedno sprawy.
@KryptoMirek: @paki81: @Eska369: Krzyż, św Krzysztof czy znaczek ryby na tyle samochodu to poprostu symbole wiary i nic w tym złego choć znam ludzi którzy mają #!$%@? na Krzysztofa i z nim jeżdżą bo tam już był od zakupu. Znaczek ryby na tyle słyszałem że jest również informacją dla innych i można na przykład wyspowiadać gościa po wypadku jak z nim ciężko mało prawdopodobne ale zawsze może się zdarzyć.
Puchatku, ile razy widziałaś jak randomy wyciągają dziecko z rozwalonego/płonącego auta?


@Dutch: Ja ani razu. Ale mój brat kiedyś wyciągnał człowieka ze zmiażdżonego samochodu, to się czasem zdarza.

ilu rodziców sprawia sobie taką zawieszkę z intencją poinformowania randomów, a ilu na zasadzie #chwalesie bo Brajanek jest na pokładzie? Bo to jest, kinda, sedno sprawy


@Dutch: Pewnie zdecydowana większość ;) Ale to jak z niegdysiejszą modą na nieśmiertelniki, co ja ci
@Ryzu17: spoko wątek, który miał być januszowy, ale wykopki już w połowie mentalnie się pogubiły i nawrzucały wpisy z agrotuningiem i sebixowymi wstawkami. (°°