Wpis z mikrobloga

to pisiorowate boty plują na Polskę, żeby ośmieszyć polską konstytucję i umacniać rządy zdrajców narodu polskiego. Typowe działanie bolszewików nienawidzących Polski i Polaków.


@GilbertEatingGrape: O, to znowu Ty. I znowu piszesz to samo! Wszędzie wciśniesz ten PiS. Wygląda to tak jakbyś wstawał rano i zaczynał dzień od Dwóch Minut Nienawiści.

Powiem Ci jeszcze, że używanie słów stworzonych z nazw partii jak 'pisiorowate' czy 'POpaprańcy' to #grazynacore lvl over 9000. Ile masz
@GilbertEatingGrape: Ty ogarniasz człowieczku, że ja nienawidzę tej bandy socjalistów, nie? Mój problem z Tobą nie polega na tym, że jedziesz po partii której nie lubię, tylko, że sam zachowujesz się jak bezrefleksyjny, przeżarty do cna nienawiścią bot. I to do tego stopnia, że nawet nie zorientowałeś się, że screen OPa zawiera trzy żarty i nie widnieje na nim nikt kto stoi po stronie PiSu. Tylko, że Ciebie interesuje tylko rzyganie
@KlataJakUPirata: Ale ty rozumiesz, że wyzywasz mnie od 'botów' na portalu, który służy pisowi do pozycjonowania propagandy i rzucania gównem w Polaków, co już było udowodnione w aferach ze skryptami i farmami multikont? Czy nie rozumiesz, że patriota może nienawidzić tych przstępców za niszczenie kraju? Czy może pomyślałeś, że jestem Januszem oglądającym TVN i Wyborczą, bo na tym pisowi zależy, żeby tacy jak Ty tak właśnie myśleli. Czy nie rozumiesz,
Ale ty rozumiesz, że wyzywasz mnie od 'botów' na portalu, który służy pisowi do pozycjonowania propagandy i rzucania gównem w Polaków, co już było udowodnione w aferach ze skryptami i farmami multikont?


@GilbertEatingGrape: Bo tak się zachowujesz. Każdy Twój post jest o tym samym, i na dodatek w bardzo kiepskim stylu. Nie ogarniasz zupełnie, że takim zachowaniem napędzasz spiralę nienawiści (no i jest to dosłowna definicja bota)? Zwłaszcza wtedy kiedy robisz
@KlataJakUPirata:

wyzywając każdego kto ma odmienną od Ciebie opinię od pisiaków


Jakbyś nie zauważył na wykopie jest od groma spam kont pisu, jeśli ich nie widzisz to Twój problem, ja nie będę udawał, że wszystko jest ok, bo zmienili IP.


(bo Twoje posty nie są zazwyczaj konstruktywne, tylko na jedną nóżkę


Napisałem wiele konstruktywnych komentarzy, więc nie mam potrzeby udawadniania Ci ani innym, że potrafię pisać na obie nóżki. Jeśli nawet
pisiory za bardzo nie rozumieja, ze tu nie chodzi nawet o ta konstytucje i tych sedziow, jak glupia by ta konstytucja i sedziowie nie byli, tylko o stabilnosc prawa

jak prawo jest niestabilne, to przedsiebiorca pojedzie sobie gdzie indziej biznes robic, bo tutaj kalkuluje, ze mu sie moze nie oplacic. Na takiej zasadzie malo kto robi biznesy na ukrainie czy w rosji, mimo ze sa tam najnizsze podatki w calej europie.
No widzisz i skąd taka intuicja się wzięła? Wcale pisowym trolom nie udało się wmówić ludziom, że jedyne osoby krytykujące pis to oderwani od koryta ludzie z PO. Wcale nie mają takiej narracji:) Nigdy na PO nie głosowałem, ale wygodnie Ci posługiwać się tym schematem, bo na tym zależy Partii.


@GilbertEatingGrape: Przeczytaj może cały ten akapit o PO i Nowoczesnej. Frazy takie jak "zaczynam się zastanawiać", czy "intuicja podpowiada mi", lub