Wpis z mikrobloga

49572 - 130 - 7 = 49 435

Rapapara, rapapara, miała ryja jak kopara

Dzień IV jazdy z @metaxy i @Mortal84 a tak naprawdę to pobudka i śniadanie bo już na starcie każdy pojechał w swoją stronę. Chłopaki dalej na zachód, a ja z @radoslaw-szalkowski na wschód. Przez cały dzień w głowie grała mi piosenka, która leciała w Moto-Pub garage podczas naszego przyjazdu tam - https://www.youtube.com/watch?v=whEM69BGrPo

Po drodze mnie i Radka złapała burza, którą na szczęście udało się przeczekać na Orlenie w Łowiczu. Tam też Radek znalazł w toalecie portfel kierowcy z Ukrainy. Pan z obsługi stacji chciał go nam wcisnąć, żeby nie brać za to odpowiedzialności. Powiedział, też że dzwonienie po policję jest bez sensu bo i tak nie będzie się im chciało przyjechać. Dobrze, że nie wzięliśmy tego portfela bo pan Ukrainiec sam zgłosił się po niego podczas naszego czekania na przejście deszczu.

W Łowiczu się rozdzielamy Radek wraca do łodzi, a ja z wiatrem w plecy do znajomych do Warszawy. Prysznic, piwko, obiad i na dworzec PKP. W Krakowie jestem po 21. 7 km w japonkach do domu i weekend Bożociałowy kończę z wynikiem 1051km/4 dni.

#rowerowyrownik #ruszkrakow
Pobierz Cymerek - 49572 - 130 - 7 = 49 435

Rapapara, rapapara, miała ryja jak kopara

Dz...
źródło: comment_OOQ1TH9oc4kQP8ptBQqLZBh8eIoY0Qi3.jpg
  • 6
@Cymerek: kiedyś znalazłem w Częstochowie na wycieczce portfel jakiegoś Niemca, było w nim ponad 1000 euro i około 300 zł. Jako że ten parking był duży pomyślałem że przejdę się po parkingu i może znajdę jakiś autokar czy ciężarówkę na niemieckich blachach. Jak się okazało na samym końcu parkingu stał autokar z Niemiec, jakaś wycieczka seniorów. Znalazłem tego Niemca i myślałem że da chociaż z 10% zneleźnego, wiesz ile dał? 20
@metaxy zapomniałem dodać że nie oddał bym go gdybym go nie znalazł na parkingu. Bo myślę że poza tym parkingiem to już szukanie igły w stogu siana, komu by się chciało..
ja dwa razy znalazłem to zapakowałem w kopertę i wysyłka na adres z dowodu. Najprościej.

@metaxy
Tutaj trochę gorzej wyglądała sytuacja bo właściciel był obcokrajowcem. Podejrzewam, że niezły problem miałby w trakcie np. zatrzymania przez policję. W portfelu była wizytówka polskiej firmy w której pracował, ale że była niedziela to nikt nie odbierał. Mówiłem gościowi ze stacji żeby wysłał maila na adres firmowy że portfel jest do odbioru na stacji, ale ogólnie