Wpis z mikrobloga

@borjaki: Stinger to tak naprawdę jeszcze jedna wielka niewiadoma. Pierwsze takie auto Koreańczyków i sporo ludzi się po prostu boi go kupić. Jak nie będzie wielkiej wtopy i zrobią drugą generację to myślę, że będzie się świetnie sprzedawać.
  • Odpowiedz
@kinasato ja tam nie żałuję. Za 230k masz zajebiste GT z 7letnia gwarancja. Za S7 można prawie kupić 2 stingery.
Moim zdaniem taka różnica w cenie to gruba przesada. Lepsze plastiki i sķóra we wnętrzu nie są tyle warte. A prestiż to ja mam w dupie :).
  • Odpowiedz
No i co,typek z furą za jakiś większy $ wrzuci fotke i juz wykopki posikane i nie ma prawilnych komentarzy typu "zdjęcie podczas jazdy,życzę ci śmierci na barierce"
  • Odpowiedz
@kapslusz: Obejrzyj sobie jak Giulia 510KM męczy się by osiągnąć 300km/h. Jeżeli myślisz, że jesteś w stanie osiągnąć podobny rezultat z połową mocy, to musisz zmienić dilera xD
kinasato - @kapslusz: Obejrzyj sobie jak Giulia 510KM męczy się by osiągnąć 300km/h. ...
  • Odpowiedz
@SpalaczBenzyny nie wiem jak z gwarancja w stingerze bo nie korzystalem. Ale 10 lat temu mialem Kia Ceed ktora byla objeta ta gwarancja i wszystko co zglaszalem to robili. Obecnie mam jeszcze 3letnie Santa Fe a to ten sam koncern samochodowy i 3 razy zglaszalem rzeczy na gwarancji i nie robili mi problemów. Fakt tylko ze raz trzymali mi auto prawie 2 tyg i nie dali zastępczego ale finalnie problem usunęli.
S7
  • Odpowiedz
  • 2
@robsosl na luzie, 5k obrotów przy 250kmh, tylko ma kaganiec na 250


Czyli nie poleci. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Zieeew..

Byle pierdzi-kolko 250 pójdzie
  • Odpowiedz
@Shmit: Widzę, że kolejny mitoman się trafił. Żadne 250 konne seryjnie produkowane auto nie jest w stanie osiągnąć 300km/h. Jest to sprzeczne z prawami fizyki.
  • Odpowiedz