Wpis z mikrobloga

Kupiłem gogle do ps4 i o ile całkiem fajnie się ''gra'' w takie psvr worlds, to oglądając filmy z pendrive czuję niedosyt. Rozumiem że nie można oczekiwać cudów na tym etapie i za taką cenę, ale obraz jest średnio ostry. Czy są jakieś sposoby na poprawę? Mierzyłem odległość między oczami, przesuwałem gogle do przodu i do tyłu ale wciąż bez szału. Tak jak pisałem, nie liczę na wiele, ale mam wrażenie że jednak da się wycisnąć z tego trochę więcej, tylko jak? Wzrok mam dobry więc nie w tym problem.
#psvr #vr #wirtualnarzeczywistosc #ps4
  • 10
@Mlichal: Dopasowywałem jak mogłem ale wciąż słabo

@wiewior_s: Wiadomo, jeszcze nie czas na oglądanie filmów w najlepszej jakości ale minimum przyjemności w tej chwili powinno jakieś być wiec nie wiem czy to ja coś źle robię czy to już po prostu tak bardzo średnio wygląda i to max co się da wycisnąć, co wydaje mi się dziwne ( ͡° ʖ̯ ͡°) Ani filmiki z yt, ani
@wiewior_s: Z tym 10 minut miałem na myśli pełnoprawne gry jakie mamy dziś bez VR, takie np dłuższe i bardziej rozbudowane ''The London Heist'' z psvr worlds byłoby naprawdę fajne, ale pewnie na większe gry z większym naszym udziałem trzeba będzie czekać jeszcze z parę lat do ps5 jak nie ps6 ( ͡° ͜ʖ ͡°) O superhot słyszałem, może kiedyś sprawdzę, dziś może zobaczę co to ten
@Raul777: Niestety, ale słaba jakość obrazu jest dużym minusem tych gogli... Ale tak jak kolega wyżej już pisał - SUPERHOT jest najlepszą grą na PSVR - nie jest jakieś krótkie demo czy coś. Spróbuj koniecznie - o ile masz kontrolery move oczywiście.
Rozumiem że nie można oczekiwać cudów na tym etapie i za taką cenę, ale obraz jest średnio ostry.


@Raul777: PSVR poświeciło ostrość obrazu na rzecz zredukowania efektu siatki. Na PCtach ludzie mają obraz żyleta i płaczą że im siatka w oczy włazi ;).

ale pewnie na większe gry z większym naszym udziałem trzeba będzie czekać jeszcze z parę lat do ps5 jak nie ps6 ( ͡° ͜ʖ ͡°