Wpis z mikrobloga

#csgo #esport chciałbym zrobic jakiś team z 5 osób logo i te sprawy jakies mini turnieje online ale samemu cieżko jest ktoś zainteresowany zeby to ogarnąć?
  • 15
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@capslocq właśnie mam fanpage 650 osob ale przestalem grac w csa bo męczylo mnie ze poswiecalem na treningi do 5 .6 h wchodzilem a tam cheater i wygodniej mi zrobic team i sie nim zajac jakis faceit i jakies taki online teamy 20+ chlopow
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SZLUGi faceity i wykupowalem esea tez ale czasem ze znajomymi mmy zwykle dobrze mi szlo ale co zribilem jakis team to zaraz 3 oosby odpadały i no cały czas próbuje ogarnąć coś fajnego
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SZLUGi nie wlasnie teraz chce zrobic team taki no powazny ale aktualnie z mojego miasta ciezko jest o takie osoby ktore moglby sie w to tak zaangażować
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@SZLUGi znalezc osoby ktore juz maja przegrane te godziny i szukaja czegos na powaznie zeby grac stałą piątką niz latac samemu zebym znalazl tez kogos kto pomoze mi ogarniac turnieje online zajmowalbym sie wlasnie takimi sprawami turnieje koszulki ale to juz pozniej no i promowaniem wszystkiego i jak by byly wyniki to mozna cos fajnego stworzyc
  • Odpowiedz
@Myn1o2k: Tylko masz świadomość tego, że trzeba się najpierw ze sobą zgrać i nie każda drużyna jest to w stanie zrobić? Przerabiałem już drużynę polaków i odradzam. Osobiście sam jakiś czas temu poznałem super ludzi na mmie (przypadkowo) i sam się zdziwiłem, że Cs nam dobrał taki dobry skład. Po pierwszym wygranym meczu wszyscy się dodaliśmy do znajomych i zagraliśmy kolejny mecz i też dość wysoka wygrana. Od tamtego czasu gramy
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@arnoldvon Staram sie ale tez nie skreślam Polakow w csie jestem od dawana wiem z czym to sie je i staram sie skleić Polski Team ktory sie zgra i bedzie dogadywac
  • Odpowiedz