Wpis z mikrobloga

#rowery #pytanie #pytaniedoeksperta #rower
Siemanko i pytanie mam.
Wybieram rower, zastanawiam się między ROMET ORKAN 2 M a KROSS HEXAGON (4.0 lub 5.0)
Oczywiście cena Krossów jest o 2-4 stówy większa, Romet jest ładny i tani, a dobre recenzje.
Co możecie mi poradzić który wybrać? Nie znam się na rowerach a chcę rower w tej klasie cenowej.
Na co mam uważać. Romet Orkan 2 M jest w fajnych przecenach. Czy możecie mi polecić jeszcze inne modele?

Lawina pytań, będę bardzo wdzięczny za poważne oferty ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 7
@1z10 doświadczenie własne i kilku rowerowych kolegów. U mnie strzeliła rama w evado, dodatkowo zmontowali mi suport na sucho bez smaru. U kolegi w Moonie złamała się dźwignia wahacza i okazało się ,że amor złożony na sucho. Coś na montażu unich leży jak i u dostawców komponentów. Ale design mają ładny. Jak już polamię do reszty moja ramę to idę w gianta albo meride.
@Klaatu_barada_nikto: @1z10: jak to mówią ile ludzi tyle opinii ja z całego serca krossa mogę polecić, zaczynałem od hexagona przez levele i teraz jeżdże na ich levelu z najwyższego przedziału nigdy większych problemów nie było w hexagonie jedynie koło ubiłem po 1k+ kilometrów ale ważyłem sobie wtedy jakieś 30kg więcej niż obecnie ( ͡° ͜ʖ ͡°)