Wpis z mikrobloga

Wczoraj po jednym z moich postów padło słowo Manjaro. Dawno się tym systemem nie bawiłem, wczoraj sprawdziłem z KDE jak to działa i muszę przyznać, że szybciej działa nic Mint z Cinnamon. Robię właśnie obraz dysku i zainstaluje na żywca. Może przekonam się do systemów ciągłych. Ciekaw jestem jak będzie nadawał się do programowania w Python. #linux #manjaro
  • 6
  • Odpowiedz
Mint z Cinnamon.


@GratisLPG: @interface:

nie manjaro, weź antegrosa, manjaro to porażka, jedna z gorzej zarządzanych distro archowych...


Za każdym razem xD

Chociaż tutaj muszę się zgodzić - manjaro nie jest najlepsze, to taki mint wśród debianów.
  • Odpowiedz
@GratisLPG: obstawiam że się sprawdzi, virtualenv masz w Repo a wszelkie IDE np. od JetBrains masz w AUR (polecam zainstalować yay do AUR).

Dystrybucje ciągłe są lepsze na desktopie i do dev. Masz najnowsze narzędzia i względnie jest stabilnie. Manjaro zamraża chyba pakiety po archu na tydzień.
  • Odpowiedz
@interface: @kiedystobyl0: @Kryspin013: Póki co lipa. Problemy z aplikacjami z flatpak, nawet po wymuszeniu uprawnień te usilnie nie chcą zapisywać danych na homie, po kilku minutach korzystania z plazmy robi się stroboskop na ekranie. Pod mintem wszystko chodziło normalnie. Zobaczę tego antergosa.
  • Odpowiedz