Wpis z mikrobloga

Kolejne wielkie zwycięstwo lewicy - prostak @scotieb pomawia Polki o rozwiązłość, on może mieć swoje opinie. Ale wytknąć mu prostackie generalizacje i błędy logiczne, które leżą u podstaw jego frustracji to usuwa komentarze.

Lewactwo może generalizować na innych, pomawiać, znieważać. Ale skrytykować lewactwo albo wytknąć im głupotę - hurr durr rasizm. Bo na końcu właśnie o rasizm mnie chłoptaś pomówił dlatego, że miałem inne zdanie nt. Polek.

Typowy lewus jest typowy. Najczęściej głupi, zionie nienawiścią do własnych pobratymców a idealizuje mitycznych obcych - z innych kultur albo ras.

Żadna Polka nie chciała mu dać to idealizuje murzynki a pluje na Polki. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazlewicy #lewactwo #lewackalogika #podwojnestandardy #hipokryzja #ebony #wybierzczekolade #murzynkiboners #takaprawda
  • 4
@scotieb: Jak już zaznaczyłem jesteś hipokrytą, stosujesz podwójne standardy, przypisujesz innym swoje domysły czy wręcz #!$%@? fantazje. I do tego głupcem, który nadużywa słów, których nie rozumie. Swoją głupotę pokazałeś pomawiając mnie o rasizm tylko dlatego, że nie zgodziłem się z twoim infantylnym pomówieniem na temat Polek. Co było niezmiernie głupie z twojej strony.

Masz frustracje seksualne, ale nie lecz ich publicznie. Jeśli żadna nie chciała ci dać, to nie oznacza,
@scotieb: O właśnie takim infantylnym prostakiem jesteś. Ty możesz pomawiać innych (jak Polki pomawiałeś o, cytuję, "dupodajstwo"), ale rzeczowo nie można skrytykować ciebie. Gdy ty generalizujesz na wszystkie Polki to OK, ale krytyka twojego podejścia to "wysrywy". Jesteś dziecinny. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jak już ci napisałem wykazujesz te same chore fantazje co przegrywy z tego znaleziska:
https://www.wykop.pl/link/4366791/marza-o-masowych-gwaltach-i-stworzeniu-rasy-panow/