Wpis z mikrobloga

@JBFC: Z doświadczenia raczej śmiem twierdzić, ze większość obecnych studentów nie powinna nigdy na studiach wylądować bo są po prostu na nie zbyt głupi. Nie twierdze, ze elektryczny jest łatwym wydziałem ale byłem na zajęciach matematyki u nich jako prowadzący kiedyś i poziom głupoty niektórych po prostu porażał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Sephirek: Niestety prawda, szczególnie na pierwszym roku gdzie jest matma. Głównie ze względu na to że lista naborowa się nie zapełniła i brali wszystkich jak leci byle mieli maturę. A potem po 3 latach zrobiło się z 90 osób coś koło 35 tych którzy przetrwali. Na ostatnich semestrach miałem wykłady w salce po 8 osób + prowadzący z frekwencją 100% ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@JestemKowalemWlasnegoLosu: 50%
@Angel_of_death: prowadzący? rok? przedmiot? też mogę wejść "na tą stronkę" wziąć jakieś "randomowe oceny" i wyciągnąć z tego jakieś "wnioski", różni prowadzący różnie oceniają, różne przedmioty są różnie oceniane, różny rocznik ma różny poziom?

Z nami jeden ziomek na S sie nie #!$%@?ł i cisnął nas jak szmaty, ale to było kilka dobrych lat temu