Wpis z mikrobloga

#mirabelkopomusz

Czy znajdzie się pod tym tagiem Mirabelka, która naturalne ma włosy blond średni/ciemny i farbowała się na czarno? Ostatnio chodzi mi to po głowie tylko raz, nie wiem za jaką farbę bądź elumen/szamponetkę się zabrać, dwa- co z odrostami? Czy jak trochę odrośnie to mogę machnąć farbą przy głowie i będzie gites? I trzy, czy nie byłyście zawiedzione po farbowaniu? Bo mnie się wydaje, że będę wyglądać zajebiście, jestem blada jak ściana (w ogóle się nie opalam + baardzo jasna karnacja), niebieskie oczy, brwi też bym se machnęła czarne. Ale boję się, że to tylko wyobrażenie a naprawdę wyjdzie do dupy.
  • 6
  • Odpowiedz
@Po_Prostu_Ona Też jestem blada jak ściana przez cały rok, niebieskie oczy i włosy blond, ale jedynie je rozjaśniałam, bałam się większych zmian. I w sumie to dołączę się do pytania, bo po głowie mi chodzi czerń albo rudość. ()
  • Odpowiedz
@Po_Prostu_Ona: nie farbuj, będziesz wyglądać jak Karyna i od czarnej farby drogeryjnej po jakimś czasie włosy lecą + odrosty wyglądają jak wielki przedziałek. Tylko z tym kłopot. Już lepiej swoje włosy dofarbuj jakimś tonerem żeby miały ładny blask jak musisz coś robić.
  • Odpowiedz