Wpis z mikrobloga

Zawsze zastanawiałem się co robię nie tak, że podczas zjazdów na naszych beskidzkich szlakach tracę po kilka minut do najlepszych w danym segmencie na Stravie.
Teraz już wiem o co chodzilo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Po prostu Hartail to nie jest rower, który bedzie płynął na zjazdach.
W piatek kupiłem swojego pierwszego w życiu Fulla - Trek Remedy. Podczas dzisiejszego wypadu zjezdzalem w miejscach, gdzie na HT musiałbym zakładać brązową bieliznę, a tam, gdzie na moim starym rowerze niby udawało się zjechać, zjezdzalem z dużo większą prędkością a stabilność zjazdu była zdecydowanie wieksza.
Na poczatku trochę mnie dupka piekła, że wydałem tyle na rower, teraz już wiem, ze nie ma czego żałować
#rower #mtb #enduro #trek
  • 9
@Kapa3991: Ja do Twoich wrażeń dorzucę jeszcze, ze na fulu jeździ się bezpieczniej, kola maja lepsza trakcje (mniej podskakuja na nierownosciach) i przy hamowaniu może Cie to uratować. To uczucie, gdzie wczesniej zwalniales, a teraz pompujesz i przelatujesz góra jest najlepsze (ʘʘ)
Jak długo jeździsz ht to te płynie na zjazdach ;) szkoda że tak jak ja po zdjezdzie w Wiśle trasą pucharową tylna obręcz była tak scentrowana że myślałem że mam oczopląs