Wpis z mikrobloga

@lucer: Nie przypominam sobie, by jakiś polityk PO (o wyborcach się nie wypowiadam, być może robili) robił sobie żarty z ofiar katastrofy smoleńskiej. Tym bardziej, że tam zginęło wielu ich kolegów i przyjaciół.

Z czego natomiast ludzie robili sobie żarty, to z jazdy na trumnach uprawianej przez PiS. Choć to raczej jest obrzydliwe, nie śmieszne.
@Andreth: zadałaś pytanie, podałem już przykład, po co drugi raz pytasz o to samo? :)

jeśli pytasz o PO: Palikot i jego krwawa mary? Niesiołowski?

http://fakty.interia.pl/polska/news-kaczynski-do-tuska-kaczka-po-smolensku-krwawa-mary-to-panska,nId,914977

edit:

ale bądźmy obiektywni


@linijkana20cm: Jestem.


Po zajrzeniu w Twoje tagi tudzież komentarze uważam że trzymasz się jednej ze stron tej śmiesznej wojenki #polityka, kopał się z koniem nie będę, więc podziękuję za dyskusję. Miłego dnia ( ͡~ ͜ʖ ͡°
podałem już przykład, po co drugi raz pytasz o to samo?


@linijkana20cm: Bo nie podałeś. Podajesz za to link do tego, co mówi Kaczyński o tym, jak to go wszyscy prześladują i że #winatuska. Z tego niesamowicie wielkiego obiektywizmu, jak rozumiem, uznałeś go za wiarygodne źródło.

śmiesznej wojenki #polityka


@linijkana20cm: Najśmieszniejszy to są tacy głupio-mądrzy, którym sie zdaje, że ich polityka nie dotyczy. Muszę cię zmartwić - dotyczy. I
@Andreth: jacy ci nasi politycy sa zalosni. Wszyscy. Buduja swoja pozycje polityczna na wyzywaniu innych opcji politycznych. Polityka budowana na podzialach, a Polacy jak ci debile sie na to lapia. Polacy sami siebie najlepiej skloca. Jestesmy krajem, ktory ma najwieksza doze negatywizmu i pesymizmu i niecheci do wszystkiego i wszystkich. Niemiec zly, Anglik zly, Rusek zly, Ukrainiec tez, Zyd to juz w ogole masakra, Arabowie i Czarni jeszcze gorsi, Lewica komuchy,