Wpis z mikrobloga

@scully: Zazdro, ja od dawna nie umiem się w nic wciągnąć. Kiedyś się siedziało i całą noc z fascynacją co dalej, a teraz nudzi mi się po 20 minutach. :D
@dajpandolara: Nawet bym potwierdziła, bo to i prawda ale chciałam oszukać system i ogarnęłam sobie stare gierki i to samo. Uwielbiałam kiedyś NFS U2 i też ostatnio pograłam ze 2-3 godzinki i już do tej pory nie włączyłam ponownie.
@iEarth: może to kwestia wieku? Za gimbusa miało się beztroskie życie i można było orać ile wlezie (i fajnie się grało mimo braku rozdzielczości 4K itp), a teraz? No słabo. Czasami żałuję, że kupiłem PS4 2 msc temu. Nie jestem w stanie grac dłużej niż 1.5h (zwykle 30 - 45 min i odpadam), bo po prostu mi się to nudzi.
@Bartoshh: Dobre ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wciągnęlo mnie to cale wyzwalanie xD Mogłabym się przyczepić jedynie do toru pocisków (miałam wrażenie, że mimo celowania i tak lecą gdzie indziej) i autodrive czasami mnie prowadził w inne miejsce niż zaznaczone na mapie. Często ginęłam spadając z niskich półek w górach, ale to już chyba wina mojej wrodzonej niezdarności xD