Wpis z mikrobloga

@Yanekes: mam vtc4 i vtc5 jak na razie i nwm czy mi nie wybuchnie czy coś ale poprzedni użytkownik też tak robił na liczniku 11000 buchów i nic nie wybuchło to nwm_
Nie radzę. To są dwa różne akusy, o dwoch różnych pojemonosciach, o innym prądzie chwilowym. Nie warto. Poczekaj i kup normalne dwa takie same akusy
@Buazei: Nie polecam. Kup dwa żeby mieć święty spokój i mieć pewność że nic ci nie jebnie a nie przy każdym buchu zastanawiać się czy jebnie, czy tym razem się uda.
@Yanekes: @Buazei: uzywam od pół roku na siriusie dwóch różnych akusów jeden to vtc5 a drugi to atw40a, grzałki w okolicach 0.3 ohm na mocy do 60w i nic mi w ryju nie #!$%@?ło. Wydaje mi się że polecanie używania tych samych akusów wzięło się bardziej ze sklepów z efajkami niż z fizyki i elektroniki. Bo np jeżeli masz dwa różne akusy to gość za ladą będzie Cię namawiał do
@Yanekes: a to mi wygląda na ładowanie akusów modem po USB, w przypadku ładowania różnych akumulatorów modem to słyszałem przypadki jarania się dolnej klapki w modach:)
@Yanekes: ładna rączka, ale to wszystko wygląda na ultra nie naturalne, jakim cudem dopuścił do takiego poparzenia, miał przyklejonego moda do ręki? Nie wiem może się wymądrzam i pisze (co w oczach innych wygląda głupio) ale mam wielu znajomych którzy używają efajek, w różnych konfiguracjach (używają z głową) sam używam od dwóch lat, i nikt nigdy nie miał problemu z wybuchami. Z resztą widziałem jak zachowują się niszczone ogniwa 18650 (to
@siema13 nie pamietam juz co to byla dokladnie za akcja z tym wiec nie chce cie wprowadzac w błąd i dawac nie prawdzie informacje, bo jednak dzialo sie to jakis czas temu. Sam korzystam z ein od dobrych kilku lat z tym ze zawsze wole wydac te 25 zl wiecej i miec swiety spokoj, i dwa takie same akusy. Zawsze kazdemu doradzam zeby uzywal dwoch identycznych akusow. Drogie nie sa, a jednak
@siema13: @Yanekes: Imho, to wybuchanie w rękach czy w ustach to jest jakaś bujda. Od momentu zwarcia na akumulatorze do eksplozji mija dobre parę minut. Biorąc przykład poza urządzeniem. W boxie mogą zbierać się gazy uwalniane z ogniwa i to one powodują wybuch, jednak dobre boxy mają teraz wentylację, która trochę to ogranicza. Poza tym, prędzej użytkownik by poczuł, że sprzęt jest gorący i nie da się go trzymać w