Wpis z mikrobloga

@retoosh: a skąd w sumie wiesz, że to ta osoba?
Jest tu takich kilku bóldupców (znam dwóch) którym czasem dla zabawy (jak mi się nudzi i trafię przypadkiem na ich komentarz) wchodzę na profil i walę wszędzie minusa bo widziałam właśnie taki podobny wpis do Twojego. Zawsze mnie bawi jak godzinkę później ląduje wpis na mirko "OOOOO ZNOWU JAKIŚ URAŻONY Z CZARNOLISTO MINUSUJE MOJE KOMENTARZE 7 LAT WSTECZ HEHE ALE MUSIAŁO
@nama: Widzisz, łączenie faktów i związków przyczynowo-skutkowych nadal czyni cuda.
Jeżeli od tygodnia masz komentarz na stałym poziomie, po czym spinasz się z kimś o jakiś temat i widzisz minusy (dokładnie jeden - to istotne) aż do miesiąca wstecz, to wiedz że coś się dzieje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I tu nie chodzi o minusy jako takie, bo to normalne ze się trafiają. Chodzi o regularność i
@retoosh: no dobrze, ale serio sobie oglądasz czy ktoś Ci dorzucił minusa nawet i miesiąc wstecz? XD nie widzisz w tym pewnego rodzaju śmieszności? Po co to ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale może już trochę stara jestem i nie rozumiem. Gdyby jeszcze za te plusy płacili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@nama: To był przypadek, raz spojrzałem retrospektywnie, bo pojawiły się pojedyńcze minusy w niedalekich czasowo komentarzach.
I tak po nitce do kłębka.
Faktycznie chyba #!$%@? jestem, że to mnie w ogóle zajmuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)