Wpis z mikrobloga

@pieczarrra co wy wszyscy macie z tą modlitwą o deszcz i burze? xD Od tygodnia jestem w Krk i według mnie pogoda jest idealna :D przynajmniej mogę sobie na motorku pośmigać jak człowiek, a tu każdy narzeka, że ciepło i woła o deszcz ))¯_(ツ)_/¯ Już widzę, że na weekend jakieś zimowe temperatury po 17 stopni zapowiadają i deszcz ( ͡° ʖ̯ ͡°) mam nadzieję, że się nie sprawdzi
@fuji Na motorku, na wakacjach spoko, ale roztapiać się w pracy, w domu, załatwiając cokolwiek w mieście i wszędzie indziej, gdzie nie ma klimy to kicha straszna ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dlatego wolę zimę, opatulisz się w 100 warstw, to masz szanse na przeżycie, a przy takiej duchocie i ponad 30 stopniach, to nawet latanie nago by nie pomogło.
@pieczarrra: Tam, gdzie mieszkam przez 4 miesiące jest ponad 30 stopni i wilgotność 80-90% procent, a i tak jest to mój ulubiony czas w roku :D i co prawda w pracy mamy klimę, ale w domu rzadko kiedy włączam, bo nie przepadam za suchym powietrzem. Uwielbiam to uczucie smażenia się jak boczek na patelni :D Zimy nienawidzę i przy wybieraniu kraju do emigracji to był jeden z głównych powodów, żeby było