Wpis z mikrobloga

Ale ja zazdroszczę Chorwacji
Jak to jest możliwe że kraj z 4 mln ludzi
O powierzchni niewiele większej od województwa mazowieckiego
Kraj który 25 lat temu został zrujnowany przez wojnę tak dobrze potrafi grać
A nasza reprezentacja... szkoda szczepić ryja
#mecz #mundial
  • 37
  • Odpowiedz
  • 0
@Cosipi a jak to jest że piłka chorwacka jest chyba najbardziej skorumpowana piłka w całej Europie? prZeciez mają 4mln ludzi, dużo łatwiej to wytępić niż w dużych większych krajach czy nawet w województwie mazowieckim.
  • Odpowiedz
@Praemislia: Bo są mecze i Mecze. To nie był mecz o puchar wójta, tylko coś, co prawdopodobnie pogrzebało jakiekolwiek szanse naszej reprezentacji na wyjście z grupy, bo jak się gra tak #!$%@? no to sorry, ale cuda w piłce zdarzają się rzadko. Że już nie wspomnę nawet że nie jest to jeden spieprzony mecz, z głowy to przypominam chociażby #!$%@? z Danią. Kiedy team Nawałki w ogóle pokonał ostatnio kogoś na
  • Odpowiedz
@Praemislia: poczekaj, aż postawią w niedzielę kropkę nad i. Oni w ogóle nie rozumieją, że #!$%@?. To wina szamanów, koniunkcji Marsa i cyklistów, że nie umieli do siebie nawet piłki podać.
  • Odpowiedz
@Praemislia bo nasi #!$%@? z drużyną z trzeciego świata, która na codzień kopie nadmuchany kozi żołądek na klepisku a ich selekcjonerem jest szaman ( )
  • Odpowiedz
Jak to jest możliwe że kraj z 4 mln ludzi


@Cosipi: Zawsze beka z tego typu gównoargumentów odnoszących się do liczby ludności w danym kraju :DDD

O powierzchni niewiele większej od województwa mazowieckiego


Z tego w sumie jeszcze większa :D
  • Odpowiedz
@Praemislia: przeciez to jest najbardziej polska cecha - ale kochamy albo nienawidzimy, Nie ma środka, nie ma latynoskiego podejścia - że przecież to jest w ońcu tylko zabawa i że nie ma się co przejmować tak bardzo (vide tańczący i uśmiechnięci Kolumbijczycy po przegranej z Japońcami), oj nie - u nas jest to lekarstwo na kompleksy i gra na śmierć i życie.

Dzisiaj Nawałka to debil a drużyna to tak naprawdę
  • Odpowiedz
Ukraińcy też mówią bracie, nie widzę związku z poziomem sportowym XD


@anotherguy: No to moja opinia, ale wydaje mi się, że Serbowie czy Chorwaci są bardziej otwarci, prospołeczni i stąd ta braterskość. W dodatku jeśli gdzieś wyjeżdżają to tworzą od razu zgrane diaspory jak w USA, Szwecji, czy Kanadzie.
Na Ukrainie mieszkałem i to mówienie bracie jest dużo rzadsze. W dodatku naród jest podzielony
  • Odpowiedz