Wpis z mikrobloga

7 448 377 - 3 000 = 7 445 377

Liczba 3 km nie jest przypadkowa. Tyle właśnie wynosi długość odcinka do pokonania podczas Gdynia Baltic Challenge 2018. Czy jest ktoś zainteresowany takim wyzwaniem?
Razem z @zieju94 (Wrocław) będziemy ruszali ze #slask - #gliwice przez #katowice. Jechać będziemy samochodem osobowym, pięcioosobowym. Koszty paliwa dzielone równo wśród wszystkich - dlatego im nas więcej tym podróż będzie tańsza. Z uwagi na pracę oraz wczesną porę zawodów inne środki komunikacji na ten moment nie są brane pod uwagę. W razie pytań czy chęci zapraszam na pw.

#plywajzwykopem #plywanie
  • 5
@MentorPL No brzmi super! Tylko takie pytanko mam, bo nie potrafię znaleźć czy jest jakiś limit czasowy. Żaden ze mnie karaś i tak bym liczył jakiś 1h 40m na coś takiego. Wiesz coś może na ten temat?
@Torak28: Tak, wiem. W regulaminie jest zapis następujący:

XVII. Ustala się limit czasu na pokonanie trasy, który wynosi 1:30hm.


Zatem trzeba by delikatnie 'wyśrubować' Twój czas aby w limicie się zmieścić. Sam jadąc nie zamierzam się ścigać, w Open Water startowałem zaledwie kilka razy w życiu dlatego Bałtyk jest faktycznie wyzwaniem. Jesteś ze Śląska?
@zieju94: Sorka ze to tyle zajelo. We Wrocławiu pływam na basenie Uniwersytetu Przyrodniczego. No i w sumie dałeś mi teraz do myślenia z tym że to jest przecież pływanie ciągłe a nie odbijanie się co chwilę od brzegu.

Widze że miejsc wolnych cały czas jest tyle samo, więc zrobie sobie jeszcze jedną próbę generalną na 50m i dam znać!